http://www.naturpack.sk
http://www.abyvassmetibavili.sk

Odpadové hospodárstvo

Mesačník o legislatíve, politike a trhu s odpadmi.

Odpadové hospodárstvo

Mesačník Odpadové hospodárstvo vychádza od decembra 2011. Profiluje sa ako ekonomické a protrhové médium určené čitateľom pôsobiacim na trhu s odpadmi, v priemysle a obchode, verejnej správe, ako aj odbornej verejnosti a čitateľom so záujmom o odpadové hospodárstvo. Jeho cieľom je informovať o kľúčových udalostiach na slovenskom i českom trhu s odpadmi, v odpadovej legislatíve a politike Slovenska, Česka i Európskej únie.

Odpadové hospodárstvo vychádza od decembra 2011 v mesačnej periodicite, t.j. dvanásťkrát do roka. K pravidelným rubrikám patrí rozhovor, téma mesiaca, komentár, legislatívna analýza, názory a prehľad udalostí za uplynulý mesiac. Od februára 2014 je jeho súčasťou príloha Energo, ktorá sa zameriava na energetiku.

Články z jednotlivých vydaní vychádzajú i v denníku Odpady-portal.sk, v plnej verzii pre predplatiteľov.

Obsah jednotlivých čísiel mesačníka si môžete prečítať v informačných článkoch k jednotlivým vydaniam.

Čítajte: Podrobný postup objednania služieb.

Vydavateľom mesačníka ODPADOVÉ HOSPODÁRSTVO je spoločnosť PROPERTY&ENVIRONMENT s.r.o.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý vidíte na obrázku.Mohlo by vás zaujímať

Organizácie zodpovednosti výrobcu

Organizácie zodpovednosti výrobcu

Organizácia zodpovednosti výrobcov (OZV) je podľa § 28 zákona č. 79/2015 o odpadoch právnická osoba so sídlom v Slovenskej republike založená, vlastnená a prevádzkovaná výlučne výrobcami vyhradených výrobkov so sídlom v niektorom z členských štátoch.

Zákon o IPKZ

Zákon o IPKZ

Zákon č. 39/2013 Z.z. o integrovanej prevencii a kontrole znečisťovania životného prostredia (aktuálnu verziu si môžete prečítať tu) je základným zákonom upravujúcim práva a povinnosti osôb na úseku integrovanej prevencie a kontroly znečisťovania životného prostredia.

Autovrakoviská, šrotoviská: kam odviesť staré auto

Autovrakoviská, šrotoviská: kam odviesť staré auto

Staré vozidlá je po skončení životnosti potrebné zaviesť ku spracovateľom starých vozidiel, ľudovo na autovrakovisko, či šrotovisko.