Odpady-portal.sk, Energie-portal.sk, Voda-portal.sk

Platba cez CardPay

Odomknutie vybraného spoplatneného článku v internetových denníkoch Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326), Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933) a Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)

Platbu kartou môžete zrealizovať cez platobnú bránu CardPay kliknutím na tlačidlo Platba cez CardPay. Jedinečný kód pre odomknutie článku Vám bude zaslaný na zadanú e-mailovú adresu ihneď po úspešnom zrealizovaní platby.

Cena : 7,50 € + DPH

Celkom k úhrade : 9 €

potrebujem vystaviť faktúru

MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, Discover, Diners Club International

Platbu je možné zrealizovať najrozšírenejšími platobnými kartami VISA, MasterCard, Maestro alebo Diners Club International. Po kliknutí na tlačidlo Platba cez CardPay budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu spoločnosti Tatra banka, a.s. V platobnom formulári, ktorý sa Vám zobrazí, je potrebné uviesť všetky potrebné údaje k platbe (meno majiteľa karty, číslo karty, dátum platnosti karty a trojmiestny kontrolný CVV kód umiestnený na zadnej strane karty). Všetky tieto údaje spracúva spoločnosť Tatra banka, a.s., ktorá je vybavená najvyššou úrovňou zabezpečenia. Naša spoločnosť nemá žiaden prístup k údajom o Vašej platobnej karte. Viac informácií o službe CardPay nájdete tiež v článku Ako nakupovať cez CardPay.