Odpady-portal.sk, Energie-portal.sk, Voda-portal.sk

Platba cez CardPay

Odomknutie vybraného spoplatneného článku v internetových denníkoch Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326), Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933) a Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)

Platbu kartou môžete zrealizovať cez platobnú bránu CardPay kliknutím na tlačidlo Platba cez CardPay. Jedinečný kód pre odomknutie článku Vám bude zaslaný na zadanú e-mailovú adresu ihneď po úspešnom zrealizovaní platby.

Čiastka : 9 €

potrebujem vystaviť faktúru

MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, Discover, Diners Club International

Platbu je možné zrealizovať platobnými kartami MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, Discover a Diners Club International. Po kliknutí na tlačidlo Platba cez CardPay budete automaticky presmerovaný na platobnú bránu spoločnosti Tatra banka, a. s, na ktorej vyplníte potrebné údaje, ako je názov majiteľa karty, číslo karty a dátum platnosti karty. Zároveň je potrebné uviesť trojmiestny kontrolný CVV kód umiestnený na zadnej strane karty. Všetky tieto údaje spracúva spoločnosť Tatra banka, a.s., ktorá je vybavená najvyššou úrovňou zabezpečenia. Naša spoločnosť nemá žiaden prístup k údajom o Vašej platobnej karte.