NATUR-PACK
REDOX
MARIUS PEDERSEN

Súťaž ZMOS-u vyhrala jeho dcérska spoločnosť

Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) ukončilo proces obstarávania činností na zabezpečenie projektu "Environmentálna výchova a vzdelávanie zástupcov samospráv a občanov Slovenskej republiky v oblasti separácie komunálneho odpadu." Zákazku v hodnote 190 tisíc eur bez DPH (228 tisíc eur s DPH) získala spoločnosť MUNTech, s.r.o., ktorá je dcérskou spoločnosťou ZMOS-u. MUNTech bol jedinou spoločnosťou, ktorá predložila súťažnú ponuku, elektronická aukcia nebola využitá.

Súťaž ZMOS-u vyhrala jeho dcérska spoločnosť

Podľa informácií z elektronického Vestníka verejného obstarávania bude zákazka financovaná z dotácie Environmentálneho fondu a projekt by mal trvať pol roka. MUNTech je dcérska spoločnosť ZMOS-u, ktoré ju vlastní spolu s martinskou firmou CORA GEO, s.r.o. Firma pôsobí priamo v sídle ZMOS-u. Členkou dozornej rady MUNTech-u je i Viera Krakovská, podpredsedníčka ZMOS-u, dlhoročná členka Správnej rady Recyklačného fondu a expertka združenia pre oblasť odpadového hospodárstva.

Kontext

 
 

Celý obsah článku je prístupný pre predplatiteľov.

Predplatné obsahuje:

  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)
  • Printový štvrťročník Odpadové hospodárstvo s prílohou ENERGO (ISSN 1338-595X)
chcem sa prihlásiť chcem získať predplatné

Diskusia (1)

  1. Valéria19.05.2011 (14:33)
    Pani starostka obce Brusno už asi nevie na čom všetkom má zarábať,ale ostatní starostovia a primátori to nevidia , hlavná vec ,že bola opätovne zvolená za predsedníčku Regionálneho  zmosu regiónu Banská Bystrica. Teraz prebieha snem zmosu a nech ju znovu zvolia za podredsedníčku , veď ešte si treba niečo nahonobiť. 

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Princíp rozšírenej zodpovednosti výrobcov napreduje a prináša výsledky

Princíp rozšírenej zodpovednosti výrobcov napreduje a prináša výsledky

Od roku 2016, kedy bola zavedená rozšírená zodpovednosť výrobcov, narástlo množstvo vytriedených zložiek komunálneho odpadu na trojnásobok a podiel recyklácie už takmer dosahuje priemer EÚ.

Pozvánka na konferenciu: ENVIRO 2024

Pozvánka na konferenciu: ENVIRO 2024

Organizátor podujatia Ekos Plus pozýva na 8. ročník česko-slovenskej environmentálnej konferencie, ktorá sa uskutoční v polovici apríla na Štrbskom Plese.

Potrebu udržateľného života chápe 90 % Slovákov. Úskalím môže byť strata pohodlia

Potrebu udržateľného života chápe 90 % Slovákov. Úskalím môže byť strata pohodlia

Prieskum na Slovensku mapoval postoje ľudí v súvislosti s udržateľnosťou a environmentálnymi témami.