Eversheds Sutherland
REDOX
MARIUS PEDERSEN

Advokátska kancelária Dvořák Hager & Partners sa pripája k Eversheds Sutherland

Advokátska kancelária pôsobiaca v Českej republike a na Slovensku sa pripája k medzinárodnej právnickej firme, ktorá patrí medzi 40 najväčších globálnych právnických firiem.

Dvořák Hager & Partners

Dvořák Hager & Partners | Foto: Odpady-portal.sk

Advokátska kancelária Dvořák Hager & Partners dlhoročne spolupracuje s denníkom Odpady-portal.sk a už od prvého vydania v roku 2011 aj s mesačníkom Odpadové hospodárstvo publikovaním odborných článkov a analýz z oblasti odpadového hospodárstva, práva životného prostredia a energetiky.

Berhard Hager, ktorý je jedným z partnerov advokátskej kancelárie, je tiež spoločníkom vydavateľstva denníka Odpady-portal.sk.

„Dvořák Hager & Partners a Eversheds Sutherland už niekoľko rokov spolupracujú a tento krok na našu úspešnú doterajšiu spoluprácu prirodzene nadväzuje. Pre nás, našich spolupracovníkov a klientov je skvelé, že sa stávame súčasťou globálnej profesionálnej firmy. Toto spojenie prináša výhody predovšetkým našim klientom, v prvom rade prístup k prvotriednej právnej podpore v regióne strednej a východnej Európy a na globálnych trhoch,“ uviedol riadiaci partner Dvořák Hager & Partners Stanislav Dvořák.

„Dvořák Hager & Partners je vysoko uznávanou právnickou firmou v Českej republike a na Slovensku. Rast na kľúčových európskych trhoch je dôležitou súčasťou našej globálnej stratégie a tento krok nám umožňuje poskytovať právne služby na trhoch, ktoré sú pre našich klientov významné. Sme veľmi radi, že sa Dvořák Hager & Partners rozhodli pripojiť k nám,“ povedal CEO Eversheds Sutherand Lee Ranson.

„Za posledné roky sa naša spolupráca s advokátskou kanceláriou Dvořák Hager & Partners zintenzívnila. Pre našich klientov je zásadné, že im môžeme ponúknuť právnu podporu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá dopĺňa ponuku našich kancelárií najmä v Nemecku a Rusku,“ dodal európsky šéf Eversheds Sutherland Ian Gray.

Eversheds Sutherland

Eversheds Sutherland patrí medzi 40 najväčších globálnych právnických firiem. Pracuje pre ňu viac než 2800 právnikov v 68 kanceláriách v 34 jurisdikciách v Európe, USA, Afrike, Ázii a na Blízkom východe. Vďaka geografickému pokrytiu a spolupráci s ďalšími právnickými firmami v rámci aliancií pokrývajúcich Latinskú Ameriku, Áziu a Tichomorie a Afriku poskytuje právnu podporu po celom svete. Medzi klientov Eversheds Sutherland patria malé a stredné podniky, ale aj najväčšie nadnárodné korporácie, mimo iné 72 firiem zo zoznamu Fortune 100 a 61 z FTSE 100.

Dvořák Hager & Partners

Advokátska kancelária Dvořák Hager & Partners má 8 partnerov a viac než 40 ďalších právnikov v kanceláriách v Prahe a Bratislave. Kľúčovými oblasťami, v ktorých svojim klientom radia, je právo obchodných spoločností a obchodné právo, transakcie a M&A, pracovné právo, právo nehnuteľností, riešenie sporov, životné prostredie a energetika. Je pravidelne odporúčaná publikáciami Legal 500, Chambers & Partners a IFLR1000. V súťaži Právnická firma roku 2018 zvíťazila v kategórii Pracovné právo.

www.dhplegal.com


Mohlo by vás zaujímať

Ministerstvo životného prostredia uviedlo spoločnosť SEWA ako príklad dobrej ekologickej praxe

Ministerstvo životného prostredia uviedlo spoločnosť SEWA ako príklad dobrej ekologickej praxe

Ministerstvo životného prostredia a Slovenská agentúra životného prostredia v publikácii Obehové hospodárstvo – budúcnosť rozvoja zaradili medzi ukážkové príklady z praxe aj spoločnosť SEWA vďaka jej sekundárnym aktivitám a projektom súvisiacim s ekologickou likvidáciou elektroodpadu.

Pozvánka na konferenciu: ENVIRO 2019

Pozvánka na konferenciu: ENVIRO 2019

Tradičná česko-slovenská konferencia odborníkov venujúcich sa ochrane životného prostredia sa tento rok bude konať na Slovensku v Trenčianskych Tepliciach v Kursalone.

MOL vstupuje do sektoru kompaundácie recyklovaných plastov

MOL vstupuje do sektoru kompaundácie recyklovaných plastov

Akvizícia je v súlade s cieľom Stratégie 2030 Skupiny MOL rozšíriť petrochemické portfólio produktov s vyššou pridanou hodnotou.