Eversheds Sutherland
REDOX
INISOFT

Dvořák Hager & Partners sa zmenila na Eversheds Sutherland

Advokátska kancelária Dvořák Hager & Partners sa v decembri 2018 spojila s globálnou právnickou firmou Eversheds Sutherland. Na spojenie s Eversheds Sutherland teraz nadväzujú ďalšie zmeny.

Dvořák Hager & Partners sa zmenila na Eversheds Sutherland

Foto: Fotolia

Advokátska kancelária Dvořák Hager & Partners, ktorej právnici sú kmeňovými spolupracujúcimi autormi nášho vydavateľstva, sa zmenila na Eversheds Sutherland Dvořák Hager.

Eversheds Sutherland poskytuje právne poradenstvo a riešenia pre globálnu klientelu od malých a stredných firiem až po najväčšie nadnárodné spoločnosti. Má množstvo víťazných ocenení v rebríčkoch právnických firiem po celom svete.

Právnici Eversheds Sutherland sú autormi desiatok odborných článkov v oblasti priemyselnej ekológie v denníkoch Odpady-portal.sk, Energie-portal.sk a v mesačníku Odpadové hospodárstvo, do ktorého prispievajú už od jeho prvého vydania v decembri 2011.

Bernhard Hager, ktorý je spoločníkom advokátskej kancelárie, je od roku 2014 tiež spoločníkom vydavateľstva denníka Odpady-portal.sk.

Firma pôsobila do roku 2013 pod názvom NH Hager Niederhuber Advokáti, presne pred šiestimi rokmi sa premenovala na Dvořák Hager & Partners, advokátska kancelária.

Kľúčové zmeny

Tím Eversheds Sutherland dnes informoval o novinkách týkajúcich sa kancelárie:

  • od 4. 3. 2019, po 15 rokoch od založenia našej advokátskej kancelárie, začíname pôsobiť na právnickom trhu pod značkou Eversheds Sutherland. Obchodné meno našej kancelárie sa mení na Eversheds Sutherland Dvořák Hager, advokátní kancelář, s.r.o. (v Českej republike) a Eversheds Sutherland Dvořák Hager, advokátska kancelária, s.r.o. (na Slovensku)
  • namiesto 50 právnikov môžeme našim klientom pod novou značkou ponúknuť 2 800. Vrátane našich kancelárií v Prahe a Bratislave sú našim klientom k dispozícii v 67 pobočkách Eversheds Sutherland na celom svete
  • e-mailové adresy našich právnikov majú formát meno.priezvisko@eversheds-sutherland.cz v Českej republike, resp. meno.priezvisko@eversheds-sutherland.sk na Slovensku (e-maily doručené na doterajšie adresy sa nestratia a budú preposielané)
  • ostatné kontaktné a identifikačné údaje našej kancelárie a našich právnikov ostávajú bez zmeny

Bez meny ostáva celková pôsobnosť kancelárie na Slovensiu a v Česku. „Dôležité sú aj veci, ktoré sa nemenia. Pre našich klientov pracuje v plnej zostave náš doterajší pražský a bratislavský tím. Kanceláriu budú viesť naďalej partneri, ktorí ju vybudovali. Nemení sa ani nič na kvalite, nasadení a orientácii na zákazníkov, ktoré od našich právnikov očakávate,“ uzatvára Bernhard Hager z Eversheds Sutherland.


Eversheds Sutherland Dvořák Hager je komunikačným partnerom denníka Odpady-portal.sk.


Mohlo by vás zaujímať

Testujete na COVID-19 vo firme? MŽP SR vydalo nové usmernenie pre odpad z testovania

Testujete na COVID-19 vo firme? MŽP SR vydalo nové usmernenie pre odpad z testovania

Použité testy sa podľa nového usmernenia ministerstva životného prostredia neklasifikujú ako nebezpečný odpad. Ak sa testovanie realizuje vo firme alebo v domácnosti.

Zálohovanie odkloní časť odpadu zo žltých nádob. MŽP chce upraviť ciele a štandardy zberu

Zálohovanie odkloní časť odpadu zo žltých nádob. MŽP chce upraviť ciele a štandardy zberu

Zálohované PET fľaše a plechovky majú smerovať naspäť do obchodov. Ministerstvo tvrdí, že adekvátne tomu treba znížiť nároky na poskytovaný objem nádob pre plast a kovy.

Výrobcovia nápojových kartónov ich nechcú spaľovať a skládkovať, ale recyklovať

Výrobcovia nápojových kartónov ich nechcú spaľovať a skládkovať, ale recyklovať

Členovia Aliancie pre nápojové kartóny a životné prostredie a ich zákazníci žiadajú o zavedenie povinných recyklačných cieľov.