ENVI - PAK vzdelával na medzinárodnej výstave ruží pri Bratislave | ODPADY-PORTAL.SK
Eversheds Sutherland
MEVA SK
INISOFT

ENVI - PAK vzdelával na medzinárodnej výstave ruží pri Bratislave

Na detských návštevníkov akcie čakalo napríklad obrie pexeso, v ktorom deti priraďovali tabuľky s odpadom k správnym farebným kontajnerom na triedený odpad.

ENVI - PAK

Foto: ENVI - PAK

Medzinárodná výstava ruží v Ivanke pri Dunaji pokračovala v tradícii aj v roku 2022. Cez víkend 11.- 12. júna sa uskutočnil jej v poradí už tretí ročník. Organizácia zodpovednosti výrobcov (OZV) ENVI - PAK na poujatí šírila osvetu v triedení odpadu.

„Návštevníci všetkých vekových skupín si počas slnečného víkendu priamo v kaštieli vychutnali výstavu výnimočných ruží pestovaných v rozáriách v štyroch krajinách Európy,“ priblížil ENVI - PAK. V areáli kaštieľa bol pre návštevníkov pripravený bohatý kultúrny program, tvorivé dielne či interaktívne hry pre deti, pričom nechýbalo ani vzdelávanie o odpadoch.

ENVI - PAK si pripravil pre deti ekologicky zamerané aktivity, napríklad obrie pexeso, v ktorom deti priraďovali obrie tabuľky s odpadom k správnym farebným kontajnerom na triedený odpad, veľké ekologické človeče, obľúbené odpadové puzzle alebo magnetickú tabuľu s odpadovými magnetkami.

Stánok ENVI - PAK na výstave ruží | Foto: ENVI - PAK

„Všetky deti, ktoré sa zapojili do aktivít, ENVI - PAK odmenil peknými darčekmi - maľovankami, pravítkami, pexesom alebo silikónovými náramkami. Veľkou atrakciou bol aj ekologický kartónový nábytok a mnohí ho nielen obdivovali, ale aj skúsili pevnosť a pohodlie kartónových stoličiek,“ doplnil ENVI - PAK.

„Vysoká návštevnosť a záujem o správne triedenie odpadu nás nesmierne teší a sme radi, že sme boli súčasťou tejto unikátnej výstavy.“


OZV ENVI - PAK je komunikačným partnerom Odpady-portal.sk.Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Monitoring odpadového hospodárstva | 16. - 21. 6. 2022

Monitoring odpadového hospodárstva | 16. - 21. 6. 2022

Prehľad noviniek v médiách, legislatíve, investíciách a verejnom obstarávaní v odpadovom hospodárstve za uplynulé obdobie.

Návštevníci Mestského bazára odľahčili Bratislavu o viac ako 4 tony potenciálneho odpadu

Návštevníci Mestského bazára odľahčili Bratislavu o viac ako 4 tony potenciálneho odpadu

Prvý júnový víkend sa v priestoroch Komunálneho podniku konal piaty Mestský bazár spoločnosti OLO, ktorý navštívilo viac ako 1 500 ľudí.

Swap dáva veciam druhý život

Swap dáva veciam druhý život

Ďalšie podujatie s výmenou oblečenia sa uskutoční v sobotu v KC Dunaj.