NATUR-PACK

ŽILINA: Počas kampane Urobme si poriadok vyzbierali päť ton odpadu

SITA /24.4.2009/ Počas kampane Urobme si poriadok vyzbierali dobrovoľníci v žilinskom lesoparku Chrasť a pri Vodnom diele Žilina päť ton odpadu. Na jarné upratovanie mesta mali Žilinčania k dispozícii veľkokapacitné kontajnery a od 24. marca aj zberný dvor. celý článok >>

ŽILINA: Počas kampane Urobme si poriadok vyzbierali päť ton odpadu

Diskusia(0)