NATUR-PACK

Školy si už zberom papiera neprilepšia

Pravda /3.3.2009/ Základné školy prídu o tisícky eur, ktoré každoročne získali zberom papiera. Firmám, ktoré ho vykupovali, pre krízu klesá odbyt a za suroviny nechcú platiť. Školy si z peňazí kupovali pomôcky či platili deťom výlety.

Školy si už zberom papiera neprilepšia
"Vlani sme za papier dostali 135-tisíc korún (4 500 eur)," vyčíslil riaditeľ Základnej školy na Spartakovskej ulici v Trnave Štefan Peko. Žiaci papier prinášajú priebežne, teraz sa však riaditeľ obáva, že ho nikto nebude chcieť. celý článok >>

Diskusia(0)