NATUR-PACK

Veľa kohútov na odpadovom smetisku

[č. 26/2009, .týždeň] Recyklačný fond a Združenie miest a obcí Slovenska predložili pozmeňujúci návrh k vládnej novele zákona o odpadoch, kde chcú, aby výrobcovia a dovozcovia zabalených výrobkov platili poctivejšie a viac odvodov do fondu. Prečo? Lebo im tečie do topánok. celý článok >>

Veľa kohútov na odpadovom smetisku

Diskusia(0)