NATUR-PACK

Výrobcovia chcú žalovať SR pre zákon o odpadoch

[9.7.2009, Aktualne.sk] Vojna o podobu nového zákona o odpadoch pokračuje aj po jeho schválení tesnou koaličnou väčšinou v Národnej rade. Výrobcovia a dovozcovia elektrospotrebičov sa plánujú obrátiť na prezidenta Ivana Gašparovič, aby zákon nepodpísal. V hre je aj podanie na Európsku komisiu, keďže zákon podľa nich porušuje smernice Únie, ale aj žaloby na Medzinárodný súdny dvor. celý článok >>

Výrobcovia chcú žalovať SR pre zákon o odpadoch

Diskusia(0)