Eversheds Sutherland

Psičkári sa pýtajú, čo majú z toho, že platia miestne dane

[20.7.2009, Sme] Majitelia psov za nich platia miestnu daň. Mnohí sú však nespokojní, že od samospráv necítia žiadnu podporu. celý článok >>

Psičkári sa pýtajú, čo majú z toho, že platia miestne dane

Diskusia(0)