NATUR-PACK

Firmy zatiaľ nebudú musieť likvidovať staré nebezpečné skládky

[17.7.2009, ČTK] Podniky zatiaľ nebudú musieť na vlastné náklady likvidovať staré nebezpečné skládky. Prezident Ivan Gašparovič totiž vrátil parlamentu na opätovné prerokovanie novelu zákona o vodách, ktorá firmám takúto povinnosť ukladá. Informovala o tom prezidentská kancelária. Asanáciu odpadu presadil v pléne exminister životného prostredia Ján Chrbet (SNS), novú povinnosť kritizovali zástupcovia chemického a farmaceutického priemyslu. celý článok >>

Firmy zatiaľ nebudú musieť likvidovať staré nebezpečné skládky

Diskusia(0)