Pozvánka: Školenie o odpadoch pre firmy | ODPADY-PORTAL.SK
Eversheds Sutherland
MEVA SK
INISOFT

Pozvánka: Školenie o odpadoch pre firmy

Evidujte odpady správne a dajte si evidencie a hlásenia u nás skontrolovať.

Pozvánka: Školenie o odpadoch pre firmy

Zaoberáte sa vo Vašej firme odpadmi a neviete ako ich po novom evidovať a ohlasovať na úrady? Máte obavy, či realizujete všetky povinnosti firmy v odpadovom hospodárstve?

Ak áno, potom spoločnosť Odpadový hospodár, s.e.o. pre vás pripravila diskusno–workshopové školenia, na ktorých sa dozviete všetko praktické. Nepôjde o ďalšie z klasických školení s monológom o zákone o odpadoch.

4 krát prečo? Prax, evidencie, riešenie problémov a modelové situácie

Tieto štyri veci môžete čakať na workshope, ktorý je zameraný len a len na povinnosti firiem v odpadovom hospodárstve.

Školenie vedie Ing. Tomáš Schabjuk, konateľ spoločnosti Odpadový hospodár, s.r.o., spolupracovník denníka Odpady-portal.sk.

Čo prinesie účastníkom váš workshop?

Na workshope sa dozvedia praktické veci z odpadového hospodárstva, pozrieme sa spoločne na riešenie piatich modelových situácií v odpadovom hospodárstve, budeme súťažiť v online teste, skontrolujeme ich evidencie a ohlásenia a prekonzultujeme všetky ich otázky.

Čo považujete za najväčšiu pridanú hodnotu vášho workshopu orptoi iným školeniam?

Účastníci školenia odídu s odpoveďami na ich otázky. Každému z nich bude poskytnuté dvojmesačné konzultačné obdobie, počas ktorého im skontrolujeme evidencie a hlásenia a preberieme všetky doplňujúce otázky. Ich ohlásenia tak na úrady odídu včas a v úplnom poriadku. Chceme aby účastníci mali z nášho školenia čo najväčší úžitok.

Kde budú školenia prebiehať?

  • 17. január – Banská Bystrica

  • 18. január – Košice

  • 19. január – Žilina

  • 25. január – Pezinok

Aká je cena za naše školenie - workshop?

  • 150 € plus DPH

  • V cene je okrem spomenutých konzultácií a kontroly evidencie a hlásení aj zadarmo poskytnuté elektronické e-školenie o odpadoch, ktoré školiteľ samostatne poskytuje za 150 € bez DPH, tiež dokument Pozor na kontroly, v ktorom sa rozoberá, na čo sa zameriavajú kontroly v odpadovom hospodárstve.

  • Organizátor garantuje vrátenie peňazí, ak účastník nebude spokojný so školením.

  • Školenie je limitované počtom účastníkov 10 – 15 ľudí, takže každý účastník bude mať priestor pre prediskutovanie svojich otázok.

PRIHLÁŠKA NA ŠKOLENIE

Čo hovoria účastníci predošlých workshopov?

Školenie o odpadoch som pár krát absolvovala s p. Gallovičom, Vaše bolo diametrálne odlišné a predpokladám, že nebudem sama, ktorá Vám vyjadrí vďaku za Váš typ školenia/workshopu. Čítanie legislatívy a diskusia na 15 minút na klasickom školení neobohatí vedomosti tak, ako skúsenosti s ktorými sa trápia ostatní kolegovia, ktorí boli prítomní na vašom workshope. Skôr by som to nazvala diskusia s usmernením. Za najlepšie považujem diskusiu a prípady z praxe.

Ing. Miroslava Vicenová

Workshop je pre mňa prínosnejší, lebo sa diskutuje o riešení skutočných problémov z praxe. Testy sú výborná vec na zistenie toho, v čom mám rezervy a treba si dôkladnejšie naštudovať. Modelové situácie sú podľa mňa najlepšia časť workshopu, výborné na správne pochopenie uplatnenia zákona v praxi.

Ing. Ľudmila Tomašcová, OMNIA KLF, a.s.
Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti vo februári 2023

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti vo februári 2023

Aké evidenčné a ohlasovacie povinnosti musí splniť držiteľ odpadu, výrobca vyhradeného výrobku či správca zálohového systému vo februári 2023? Prinášame vám ich prehľad.

Všetky samosprávy už majú zbierať bioodpad. Ako upraviť systém, aby fungoval a šetril peniaze?

Všetky samosprávy už majú zbierať bioodpad. Ako upraviť systém, aby fungoval a šetril peniaze?

K inšpirácii dobre fungujúceho systému netreba chodiť ďaleko. Vo viacerých európskych krajinách už používajú kvalitne nastavenú infraštruktúru.

Pozvánka: XV. reprezentačný ples odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia

Pozvánka: XV. reprezentačný ples odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia

Tradičné podujatie sa uskutoční v závere januára 2023 v Bratislave.