NATUR-PACK

Ministerstvo chce predĺžiť používanie kadmia

Rezort životného prostredia pracuje na návrhu vyhlášky, ktorá by mala rozšíriť možnosti použitia nebezpečných látok v elektrických a elektronických zariadeniach.

Ministerstvo chce predĺžiť používanie kadmia
Foto: Fotolia

V priebehu apríla by mal do pripomienkového konania vstúpiť nový legislatívny materiál z dielne ministerstva životného prostredia. Envirorezort o pripravovaných zmenách vydal predbežnú informáciu.

Vyhláška, ktorá by menila platnú vyhlášku o technických požiadavkách na elektrické zariadenia a elektronické zariadenia z roku 2013, vychádza podľa ministerstva zo súčasného stavu a praxe.

Celý obsah článku je prístupný pre predplatiteľov.

Ak máte záujem o predplatné, pokračujte prosím kliknutím na tlačidlo nižšie.

Predplatné obsahuje:

  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)

Diskusia(0)