Nedávna búrka, ktorá sa v nočných hodinách prehnala západným Slovenskom, zasiahla aj Šaľu. Prudký a dlhotrvajúci dážď zapríčinil vyplavenie nových polopodzemných kontajnerov z priestoru, kde boli osadené a ich rozhádzanie v stojisku v mestskej časti Veča. Kontajnery sú v tomto stave nepoužiteľné a bude nutná ich opätovná inštalácia na určené miesta.
„Z dôvodu vyplavenia kontajnerov na Rímskej ulici v Šali mesto operatívne pristavilo na zber zmesového komunálneho odpadu tri kusy 1100 l kontajnerov. Žiadame obyvateľov, aby na zber triedených zložiek použili kontajnery na najbližších stojiskách. V súčasnosti zisťujeme podrobnosti udalosti a zabezpečujeme odstránenie následkov prudkých dažďov,“ uviedla hovorkyňa Mesta Šaľa Dajana Hanesová na sala.sk.
Celý obsah článku je prístupný pre predplatiteľov.
Ak máte záujem o predplatné, pokračujte prosím kliknutím na tlačidlo nižšie.
Predplatné obsahuje:
- Prístup ku všetkým článkom v denníku Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
- Prístup ku všetkým článkom v denníku Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
- Prístup ku všetkým článkom v denníku Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)
© PROPERTY & ENVIRONMENT s. r. o. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.