NATUR-PACK
MEVA SK
MARIUS PEDERSEN

A teraz niečo celkom iné: Čítajte nás lacnejšie a dlhšie

Výnimočná zľava z predplatného platí až do 16. decembra 2019.

Dana Feketeová, Radovan Kazda, Boris Susko

Dana Feketeová, Radovan Kazda (PROPERTY & ENVIRONMENT s.r.o.) a Boris Susko (štátny tajomník MŽP SR) pri odovzdávaní čestného uznania | Foto: Odpady-portal.sk

  • Aktuality |  01.12.2019 |  Radovan Kazda

Milí čitatelia,

než sa dostanem k aktuálnej ponuke pre vás, tak jedna samochvála a vašachvála na začiatok: minulý týždeň sme dostali milé čestné uznanie (mrk hore) od poroty ceny odpadového hospodárstva Zlatý mravec za 10 rokov pôsobnosti denníka Odpady-portal.sk, ktorý vznikol ako prvý z našich troch online denníkov a printového mesačníka, ktoré v súčasnosti pre vás vydávame. Niektorí dostali ocenenia, iní ceny (mrk dole).

Radovan KazdaĎakujeme.

A teraz tá ponuka: máme pre vás tradičnú koncoročnú zľavu na predplatné pre nových predplatiteľov. A niečo navyše: ak si teraz kúpite naše predplatné, tak si budete môcť naše články čítať do konca dokonca až do konca decembra budúceho roku, teda vrátane celého decembra budúceho roku. Takže o pár dní navyše.

A s 10 % zľavou.

A vaše účtovníčky a účtovníci sa potešia, lebo ďalšie celoročné predplatné (na rok 2021, ak si ho predĺžite) už budete mať fakturované presne od 1. januára do 31. decembra, teda nebude presahovať cez dva účtovné roky.

Pre koho platí ponuka zľavy?

Ponuka platí pre nových predplatiteľov, teda tých, ktorí ešte neboli našimi predplatiteľmi (nových predplatiteľov identifikujeme podľa IČO u PO a mena a adresy u FO).

Čo obsahuje zľava?

  • Pre fyzické aj právnické osoby v cene 89,00 € + DPH [106,80 € vrátane DPH], teda 10 % zľava oproti celoročnej ponuke. Objednávkový formulár si stiahnite TU (rtf)

  • Predĺženie predplatného do 31.12.2020, takže čím skôr uhradíte predplatné, tým viac bonusových dní z tohto roka získate.

Do kedy platí ponuka?

Ponuka platí do 16. decembra 2019. O všetkom podstatnom, čo sa deje v odpadovom hospodárstve, energetike a vodnom hospodárstve, tak získate prehľad v cene iba 8 € za mesiac.

Našim predplatiteľom ponúkame zároveň počas roka viacero zliav na odborné podujatia, konferencie a školenia.

Čo obsahuje predplatné?

Predplatné obsahuje:

Postup objednania

Postup objednania predplatného je celkom jednoduchý.Stiahnite si objednávkový formulár (rtf), vyplňte ho a zašlite nám e-mailom na adresu info@proenviro.eu.

Na základe neho Vám my vytvoríme užívateľské konto v systéme Odpady-portal.sk/Energie-portal.sk/Voda-portal.sk, zašleme Vám prístupové heslo a link na stiahnutie zálohovej faktúry. Po jej uhradení Vám aktivujeme predplatné a stávate sa až do 31.12.2020 predplatiteľom mesačníka, ako aj prístupu k spoplatneným článkom.

Tešíme sa, že sa stanete našim predplatiteľom. Aj vďaka Vám môžu na Slovensku prežiť odborné médiá.

Radovan Kazda
vydavateľ


Mohlo by vás zaujímať

Inzercia

Inzercia

Inzercia v online denníku Odpady-portal.sk.

Chystajú spoluprácu. ZMOS a SPAK-EKO chcú menej litteringu z cigaretových ohorkov

Chystajú spoluprácu. ZMOS a SPAK-EKO chcú menej litteringu z cigaretových ohorkov

Riešením má byť nový systém rozšírenej zodpovednosti výrobcov.

Na sanácie envirozáťazí si ministerstvo vyčlenilo 21 miliónov eur

Na sanácie envirozáťazí si ministerstvo vyčlenilo 21 miliónov eur

Ministerstvo životného prostredia včera vyhlásilo ďalšiu výzvu na čerpanie finančných prostriedkov v rámci nového programového obdobia pre roky 2021 – 2027.