Eversheds Sutherland
REDOX
INISOFT

Aktualizované: svetový veľtrh IFAT 2020 sa presúva na september

Vzhľadom na mimoriadnu situáciu, týkajúcu sa prevencie šírenia koronavírusu, sa veľtrh IFAT 2020 plánovaný na máj, presúva na 7. - 11. september 2020.

Veľtrh IFAT 2020: Umelá inteligencia v odpadovom hospodárstve

Foto: IFAT

"Vzhľadom na rastúci šíreniu vírusu korony (COVID-19) v Európe a na základe odporúčania Spolkového ministerstva zdravotníctva a bavorskej štátnej vlády je Messe München nútený odložiť veľtrh IFAT 2020.

Tento krok sa vykonáva po konzultácii s Výkonnou radou pre vystavovateľov, ako aj so sponzormi a zodpovednými osobami za zdravie vystavovateľov a návštevníkov. IFAT 2020 sa preto bude konať od 7. do 11. septembra 2020.

"Za daných okolností je pre našich zákazníkov neprijateľné začať IFAT začiatkom mája - zo zdravotných a ekonomických dôvodov," hovorí Stefan Rummel, generálny riaditeľ Messe München. "Teraz sa s istotou tešíme na zorganizovanie úspešného IFAT 2020 v septembri spolu s priemyslom."

O veľtrhu IFAT:

IFAT je najväčší svetový veľtrh priemyslu environmentálnych technológií. Táto svetová jednotka prezentuje každé dva roky riešenia pre oblasť vodného hospodárstva, nakladania s odpadmi a surovinami a tiež stratégie pre využívanie zdrojov v inteligentných cykloch a ich dlhodobú udržateľnosť.


Mohlo by vás zaujímať

Aktualizovaný program konferencie Odpady 2024

Aktualizovaný program konferencie Odpady 2024

Organizátor podujatia Ekos Plus pozýva na 12. ročník odbornej konferencie, ktorá sa uskutoční už tento týždeň, 20. - 21. júna v Žiline.

EE Club: Ako výrobcovia financujú triedený zber (Pozvánka na diskusiu)

EE Club: Ako výrobcovia financujú triedený zber (Pozvánka na diskusiu)

Denník Odpady-portal.sk pozýva na ďalšie podujatie v rámci cyklu diskusií EE CLUB.

Blíži sa ďalšia povinnosť výrobcov. Vyplýva zo smernice SUP

Blíži sa ďalšia povinnosť výrobcov. Vyplýva zo smernice SUP

Nová požiadavka sa týka iba niektorých obalov.

X
X
X
X