NATUR-PACK
REDOX
INISOFT

Aktualizované: svetový veľtrh IFAT 2020 sa presúva na september

Vzhľadom na mimoriadnu situáciu, týkajúcu sa prevencie šírenia koronavírusu, sa veľtrh IFAT 2020 plánovaný na máj, presúva na 7. - 11. september 2020.

Veľtrh IFAT 2020: Umelá inteligencia v odpadovom hospodárstve

Foto: IFAT

"Vzhľadom na rastúci šíreniu vírusu korony (COVID-19) v Európe a na základe odporúčania Spolkového ministerstva zdravotníctva a bavorskej štátnej vlády je Messe München nútený odložiť veľtrh IFAT 2020.

Tento krok sa vykonáva po konzultácii s Výkonnou radou pre vystavovateľov, ako aj so sponzormi a zodpovednými osobami za zdravie vystavovateľov a návštevníkov. IFAT 2020 sa preto bude konať od 7. do 11. septembra 2020.

"Za daných okolností je pre našich zákazníkov neprijateľné začať IFAT začiatkom mája - zo zdravotných a ekonomických dôvodov," hovorí Stefan Rummel, generálny riaditeľ Messe München. "Teraz sa s istotou tešíme na zorganizovanie úspešného IFAT 2020 v septembri spolu s priemyslom."

O veľtrhu IFAT:

IFAT je najväčší svetový veľtrh priemyslu environmentálnych technológií. Táto svetová jednotka prezentuje každé dva roky riešenia pre oblasť vodného hospodárstva, nakladania s odpadmi a surovinami a tiež stratégie pre využívanie zdrojov v inteligentných cykloch a ich dlhodobú udržateľnosť.


Mohlo by vás zaujímať

Prezidentský palác podporuje správne nakladanie s elektroodpadom

Prezidentský palác podporuje správne nakladanie s elektroodpadom

V Kancelárii prezidenta SR zbierajú elektroodpad so spoločnosťou ASEKOL SK, do Prezidentského paláca prišla nová interiérová nádoba E-Box.

Populárny reťazec drogérií nahrádza jednorazové plastové tašky novou ekologickou

Populárny reťazec drogérií nahrádza jednorazové plastové tašky novou ekologickou

Od februára nájdete v ponuke dm tašiek novinku – ekologickú viacúčelovú tašku Durabag, ktorá nahrádza pôvodné jednorazové plastové tašky.

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti v máji 2020

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti v máji 2020

Prinášame vám súhrn evidenčných a ohlasovacích povinností v odpadovom hospodárstve, ktoré musí dodržiavať držiteľ odpadu, sprostredkovateľ alebo obchodník.