Aktualizované: svetový veľtrh IFAT 2020 sa presúva na september | ODPADY-PORTAL.SK
Eversheds Sutherland
REDOX
INISOFT

Aktualizované: svetový veľtrh IFAT 2020 sa presúva na september

Vzhľadom na mimoriadnu situáciu, týkajúcu sa prevencie šírenia koronavírusu, sa veľtrh IFAT 2020 plánovaný na máj, presúva na 7. - 11. september 2020.

Veľtrh IFAT 2020: Umelá inteligencia v odpadovom hospodárstve

Foto: IFAT

"Vzhľadom na rastúci šíreniu vírusu korony (COVID-19) v Európe a na základe odporúčania Spolkového ministerstva zdravotníctva a bavorskej štátnej vlády je Messe München nútený odložiť veľtrh IFAT 2020.

Tento krok sa vykonáva po konzultácii s Výkonnou radou pre vystavovateľov, ako aj so sponzormi a zodpovednými osobami za zdravie vystavovateľov a návštevníkov. IFAT 2020 sa preto bude konať od 7. do 11. septembra 2020.

"Za daných okolností je pre našich zákazníkov neprijateľné začať IFAT začiatkom mája - zo zdravotných a ekonomických dôvodov," hovorí Stefan Rummel, generálny riaditeľ Messe München. "Teraz sa s istotou tešíme na zorganizovanie úspešného IFAT 2020 v septembri spolu s priemyslom."

O veľtrhu IFAT:

IFAT je najväčší svetový veľtrh priemyslu environmentálnych technológií. Táto svetová jednotka prezentuje každé dva roky riešenia pre oblasť vodného hospodárstva, nakladania s odpadmi a surovinami a tiež stratégie pre využívanie zdrojov v inteligentných cykloch a ich dlhodobú udržateľnosť.


Mohlo by vás zaujímať

Košice majú nové zariadenia na zber odpadov. Niektoré odpady prijímajú bezplatne

Košice majú nové zariadenia na zber odpadov. Niektoré odpady prijímajú bezplatne

Prevádzka má slúžiť najmä podnikateľom z Košíc a okolia.

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti v októbri 2022

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti v októbri 2022

Aké evidenčné a ohlasovacie povinnosti v odpadovom hospodárstve musí dodržiavať držiteľ odpadu, sprostredkovateľ alebo obchodník v októbri 2022? Prinášame vám ich prehľad.

Za predané výrobky sadia stromčeky. Známy výrobca kontajnerov podporuje lesy

Za predané výrobky sadia stromčeky. Známy výrobca kontajnerov podporuje lesy

V tomto roku si predsavzali vysadiť 9 000 sadeníc.