Eversheds Sutherland

KOSIT obnovuje zvoz objemného odpadu

Spoločnosť KOSIT po dohode s Magistrátom mesta Košice znovu rozmiestni po celom meste veľkokapacitné kontajnery na objemný odpad.

KOSIT obnovuje zvoz objemného odpadu
Ilustračné foto: KOSIT

Spoločnosť KOSIT obnovuje zvovz objemného odpadu v Košiciach. Kontajnery sú od 27.marca v meste pristavované podľa zverejneného Harmonogramu celoročného upratovania.

Rovnako sú veľkokapacitné kontajnery postupne znovu umiestnené aj v záhradkárskych, rekreačných a chatových oblastiach, a to podľa letného prevádzkového režimu.

"Prosíme všetkých Košičanov, aby v súčasnej mimoriadnej situácii boli ohľaduplní a nezneužívali veľkokapacitné kontajnery na ich zapĺňanie množstvom vlastného odpadu. Veríme, že Košičania budú brať ohľad aj na svojich susedov a pristavené veľkokapacitné kontajnery budú využívať naozaj len v rozumnej miere," uviedla spoločnosť


Diskusia(0)