INISOFT organizuje školenie pre nových užívateľov programu ENVITA Odpady | ODPADY-PORTAL.SK
Eversheds Sutherland
REDOX
MARIUS PEDERSEN

INISOFT organizuje školenie pre nových užívateľov programu ENVITA Odpady

Online školenie naučí začínajúcich užívateľov programu ENVITA Odpady pohodlne a jednoducho viesť priebežnú evidenciu odpadov.

INISOFT

Foto: Odpady-portal.sk

  • Aktuality |  08.06.2022 |  Radovan Potočár

Spoločnosť INISOFT pozývana školenie určené začínajúcim užívateľom programu ENVITA Odpady, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 16. júna 2022.

Cieľom školenia bude naučiť užívateľov programu ENVITA pohodlne a jednoducho viesť priebežnú evidenciu odpadov v legislatívnej zhode s povinnosťami, ktoré vyplývajú zo zákona o odpadoch č.79/2015 Z.z a jeho vykonávacej vyhlášky 365/2015 Z.z.

V rámci školenia sa účastníci oboznámia so základnými funkciami a nastaveniami v ENVITA Odpady, ako aj s praktickou prácou pri priebežnej evidencie odpadov. Odborníci na školení predstavia taktiež vytvorenie potrebných výstupov, akými sú evidenčný list odpadu či ohlásenie o vzniku odpadu a nakladaní s ním.

"Zároveň Vás upozorníme na najčastejšie chyby pri vedení evidencie, s ktorými sa v praxi stretávame," informuje INISOFT.

Počas online školenia bude pre účastníkov ponúknutý priestor pre priebežné otázky a diskusiu, pričom otázky je možné zasielať aj vopred na adresu inisoft@inisoft.sk.

Účastnícky poplatok predstavuje 49 eur bez DPH. Prihlasovanie je možné prostredníctvom PRIHLÁŠKY. 

Ďalšie informácie o školení nájdete na webe spoločnosti INISOFT.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Monitoring odpadového hospodárstva | 16. - 21. 6. 2022

Monitoring odpadového hospodárstva | 16. - 21. 6. 2022

Prehľad noviniek v médiách, legislatíve, investíciách a verejnom obstarávaní v odpadovom hospodárstve za uplynulé obdobie.

Návštevníci Mestského bazára odľahčili Bratislavu o viac ako 4 tony potenciálneho odpadu

Návštevníci Mestského bazára odľahčili Bratislavu o viac ako 4 tony potenciálneho odpadu

Prvý júnový víkend sa v priestoroch Komunálneho podniku konal piaty Mestský bazár spoločnosti OLO, ktorý navštívilo viac ako 1 500 ľudí.

Swap dáva veciam druhý život

Swap dáva veciam druhý život

Ďalšie podujatie s výmenou oblečenia sa uskutoční v sobotu v KC Dunaj.