Pozvánka: XV. reprezentačný ples odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia | ODPADY-PORTAL.SK
Eversheds Sutherland
REDOX
MARIUS PEDERSEN

Pozvánka: XV. reprezentačný ples odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia

Tradičné podujatie sa uskutoční v závere januára 2023 v Bratislave.

ples odpadárov

Foto: www.plesodpadarov.sk

Organizátori Reprezentačného plesu odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia pozývajú na v poradí 15. ročník podujatia. Ples sa uskutoční v piatok 27. januára 2023 v hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave. Cena lístka na ples pre jednu osobu je 159 eur s DPH.

Ples odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia, na ktorom sa stretávajú predstavitelia odpadového hospodárstva, priemyslu, odborných organizácií, zástupcovia štátu, miest a obcí, ako aj odborná verejnosť, organizuje Asociácia podnikateľov v odpadovom hospodárstve (APOH) od roku 2004. Už tradične je miestom, kde je možné sa nie len dobre zabaviť, ale realizovať aj networking.

Podrobné informácie týkajúce sa prípravy Plesu, ako aj možného partnerstva pri jeho organizovaní, sú zverejnené na webovom sídle APOH. Informačný materiál určený pre záujemcov o partnerstvo si môžete stiahnuť tu.

Partneri plesu budú uvedení na všetkých propagačných materiáloch súvisiacich s organizáciou plesu pred jeho uskutočnením aj počas neho, napríklad na vstupenkách, tombolových lístkoch, banneroch pri vstupe a podobne. 

Mená partnerských spoločností a ich logá budú zverejnené na webovej stránke APOH s prekliknutím na webovú stránku spoločnosti partnera. Okrem toho budú tiež zverejnené na webovej stránke www.plesodpadarov.sk.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti vo februári 2023

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti vo februári 2023

Aké evidenčné a ohlasovacie povinnosti musí splniť držiteľ odpadu, výrobca vyhradeného výrobku či správca zálohového systému vo februári 2023? Prinášame vám ich prehľad.

Všetky samosprávy už majú zbierať bioodpad. Ako upraviť systém, aby fungoval a šetril peniaze?

Všetky samosprávy už majú zbierať bioodpad. Ako upraviť systém, aby fungoval a šetril peniaze?

K inšpirácii dobre fungujúceho systému netreba chodiť ďaleko. Vo viacerých európskych krajinách už používajú kvalitne nastavenú infraštruktúru.

Pozvánka: Výklad legislatívy od 1.1.2023 a podanie Ohlásenia za rok 2022...

Pozvánka: Výklad legislatívy od 1.1.2023 a podanie Ohlásenia za rok 2022...

Spoločnosť Inisoft pozýva na webinár: Výklad legislatívy od 1.1.2023 a podanie Ohlásenia za rok 2022 z ENVITA Odpady pre obce a mestá.