NATUR-PACK
MEVA SK
INISOFT

Pozvánka: XV. reprezentačný ples odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia

Tradičné podujatie sa uskutoční v závere januára 2023 v Bratislave.

ples odpadárov

Foto: www.plesodpadarov.sk

Organizátori Reprezentačného plesu odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia pozývajú na v poradí 15. ročník podujatia. Ples sa uskutoční v piatok 27. januára 2023 v hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave. Cena lístka na ples pre jednu osobu je 159 eur s DPH.

Ples odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia, na ktorom sa stretávajú predstavitelia odpadového hospodárstva, priemyslu, odborných organizácií, zástupcovia štátu, miest a obcí, ako aj odborná verejnosť, organizuje Asociácia podnikateľov v odpadovom hospodárstve (APOH) od roku 2004. Už tradične je miestom, kde je možné sa nie len dobre zabaviť, ale realizovať aj networking.

Podrobné informácie týkajúce sa prípravy Plesu, ako aj možného partnerstva pri jeho organizovaní, sú zverejnené na webovom sídle APOH. Informačný materiál určený pre záujemcov o partnerstvo si môžete stiahnuť tu.

Partneri plesu budú uvedení na všetkých propagačných materiáloch súvisiacich s organizáciou plesu pred jeho uskutočnením aj počas neho, napríklad na vstupenkách, tombolových lístkoch, banneroch pri vstupe a podobne. 

Mená partnerských spoločností a ich logá budú zverejnené na webovej stránke APOH s prekliknutím na webovú stránku spoločnosti partnera. Okrem toho budú tiež zverejnené na webovej stránke www.plesodpadarov.sk.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Všetko nie je „zelené“ a „eko“ naozaj ekologické. Dajte si pozor na greenwashing

Všetko nie je „zelené“ a „eko“ naozaj ekologické. Dajte si pozor na greenwashing

Rastúci počet „zelených“ označení na obaloch bez porovnávacích údajov býva nielen neprehľadný, ale často aj zavádzajúci. OZV ENVI - PAK a upozorňuje na to, ako sa nepodloženým označeniam vyhnúť.

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti v apríli 2024

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti v apríli 2024

Aké evidenčné a ohlasovacie povinnosti v oblasti odpadov treba splniť v apríli 2024? Tu je náš tradičný mesačný prehľad.

Základom sú kontajnery a váha. Ako vybaviť zberný dvor a vybrať techniku

Základom sú kontajnery a váha. Ako vybaviť zberný dvor a vybrať techniku

Vo vybavení by nemal chýbať ani lis, ktorý zmenší objem odpadu. Myslieť treba aj na špeciálne nádoby a záchytné vane pre nebezpečné látky.