NATUR-PACK
MEVA SK
INISOFT

OZV ENVI - PAK opäť ocenili značkou kvality Superbrands

Prestížnu cenu Business Superbrands Slovakia udeľujú už viac ako desaťročie.

ENVI - PAK

Foto: ENVI - PAK

Organizácia zodpovednoti výrobcov (OZV) ENVI - PAK už siedmy raz po sebe získala pečať kvality Superbrands. ENVI - PAK o tom informuje na svojom webovom sídle.

Komisia expertov Business Brand Council v programe Slovak Superbrands už vyše desaťročie udeľuje prestížnu cenu Business Superbrands Slovakia. TOP značky vyberajú profesionáli z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumu. Hodnotia ich podľa vopred definovaných kritérií, akými sú známosť, budovanie značky, inovácie či prestíž.

„Tešíme sa z prejavu uznania komisie expertov o to viac, že je to už siedme ocenenie v rade. Vnímame ho aj ako obrovský pocit zodpovednosti a je pre nás záväzkom pokračovať v nastolenom trende – byť lepší, inovatívnejší, udržateľnejší,“ vyjadrila radosť z ocenenia a víziu generálna riaditeľka OZV ENVI - PAK, Hana Nováková.


O Superbrands

Medzinárodný program oceňovania značiek Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia obchodných značiek. Viac ako 20 rokov hľadá a oceňuje tie najlepšie z najlepších značiek vo viac ako 90 krajinách sveta.

Pečať Superbrands sa za viac ako 10 rokov stala na slovenskom trhu synonymom pre značky so špecifickým postavením, vynikajúcim renomé a jedinečným produktom. Spoločnosti sa do výberu Superbrands nenominujú, nedá sa do neho prihlásiť.


OZV ENVI - PAK je komunikačným partnerom Odpady-portal.sk.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Inzercia

Inzercia

Inzercia v online denníku Odpady-portal.sk.

Chystajú spoluprácu. ZMOS a SPAK-EKO chcú menej litteringu z cigaretových ohorkov

Chystajú spoluprácu. ZMOS a SPAK-EKO chcú menej litteringu z cigaretových ohorkov

Riešením má byť nový systém rozšírenej zodpovednosti výrobcov.

Na sanácie envirozáťazí si ministerstvo vyčlenilo 21 miliónov eur

Na sanácie envirozáťazí si ministerstvo vyčlenilo 21 miliónov eur

Ministerstvo životného prostredia včera vyhlásilo ďalšiu výzvu na čerpanie finančných prostriedkov v rámci nového programového obdobia pre roky 2021 – 2027.