NATUR-PACK
REDOX
INISOFT

Pozvánka na webinár: Úvod do nového nariadenia o batériách a odpadových batériách

Spoločnosť Inisoft pozýva na webinár s odborníčkou na právo životného prostredia Annamáriou Tóthovou určený všetkým, ktorí sa zaoberajú batériami a odpadovými batériami.

Pozvánka na webinár: Úvod do nového nariadenia o batériách a odpadových batériách

Ilustračné foto: Depositphotos

Vyrábate batérie alebo zbierate, demontujete odpadové batérie? Pojmy LMT batéria, prenosná batéria na všeobecné použitie, SLI batéria a iné pojmy z nariadenia o batériách a odpadových batériách sú pre Vás ešte veľkou neznámou?

Viete, odkedy sa povinnosti nového nariadenia o batériách a odpadových batériách vzťahujú alebo budú vzťahovať na vašu spoločnosť? 

Organizátori pomôžu nájsť odpovede na otázky vo webinári, ktorý pripravili spolu s odborníčkou, špecializujúcou sa na právo životného prostredia, energetiku, odpadové hospodárstvo, stavebné právo, nehnuteľnosti a regulované činnosti.

Odborný online webinár je špeciálne určený pre OZV a tretie osoby pre vyhradený prúd batérií a akumulátorov ako aj zástupcov spoločností, ktoré vyrábajú batérie alebo ktoré zbierajú a/alebo demontujú odpadové batérie.


Termín konania

 • 4. júna 2024 /utorok/ 9.00 - 11.00 h.
 • Online podujatie

Odbornou garantkou seminára je Mag. Annamária Tóthová, odborníčka na právo životného prostredia, energetiku, odpadové hospodárstvo, stavebné právo, nehnuteľnosti a regulované činnosti, partner advokátskej kancelárie Eversheds Sutherland.

Webinár sa bude venovať zoznámeniu sa s nariadením o batériách a odpadových batériách, aby zodpovedné osoby v spoločnosti včas podchytili predmetnú problematiku.

Súčasťou webinára bude aj diskusia.


Obsah školenia

 • Právny rámec
 • Základné pojmy
 • Požiadavky na udržateľnosť
 • Požiadavky na etikety, označovanie a informácie
 • Posudzovanie zhody batérií
 • Povinnosti hospodárskych subjektov
 • Nakladanie s odpadovými batériami a rozšírená zodpovednosť výrobcov
 • Digitálny pas batérie

Garant webinára

Annamária Tóthová je advokátkou a partnerkou Eversheds Sutherland, advokátska kancelária, s.r.o., ktorá sa špecializuje na právo životného prostredia, energetiku, odpadové hospodárstvo, stavebné právo a nehnuteľnosti ako aj regulované činnosti. Má mnohoročné skúsenosti v oblasti odpadového hospodárstva a v rámci svojej praxe poskytuje právne poradenstvo významným medzinárodným a slovenským spoločnostiam. Annamária Tóthová absolvovala štúdium na Právnickej fakulte Viedenskej Univerzity a je zapísaná v zozname advokátov Slovenskej advokátskej komory. Zároveň je autorkou a spoluautorkou mnohých odborných publikácií a pravidelne sa venuje prednáškovej činnosti. Okrem slovenského jazyka hovorí po nemecky a po anglicky.


 • Podrobnejšie informácie o seminári nájdete tu.
 • Štandardný účastnícky poplatok je 79 EUR (bez DPH).
 • Prihlášku na podujatie nájdete tu.
 • Prehľad všetkých aktuálne pripravovaných školení si môžete pozrieť tu.

Kontakt na organizátora aj v prípade akýchkoľvek iných otázok telefonicky na: + 421 (0) 221 028 111 a 0910 906 220 alebo e-mailom na: obchod@inisoft.sk.

INISOFT


Spoločnosť Inisoft je komunikačným partnerom denníka Odpady-portal.sk
 

Mohlo by vás zaujímať

Je to riešenie pre zaolejované vody, emulzie a pracie luhy. Firma ponúka ich zhodnotenie

Je to riešenie pre zaolejované vody, emulzie a pracie luhy. Firma ponúka ich zhodnotenie

Olejový koncentrát sa dá regenerovať alebo využiť ako palivo.

Aktualizovaný program konferencie Odpady 2024

Aktualizovaný program konferencie Odpady 2024

Organizátor podujatia Ekos Plus pozýva na 12. ročník odbornej konferencie, ktorá sa uskutoční už tento týždeň, 20. - 21. júna v Žiline.

EE Club: Ako výrobcovia financujú triedený zber (Pozvánka na diskusiu)

EE Club: Ako výrobcovia financujú triedený zber (Pozvánka na diskusiu)

Denník Odpady-portal.sk pozýva na ďalšie podujatie v rámci cyklu diskusií EE CLUB.

X
X
X
X