NATUR-PACK
MEVA SK
INISOFT

Eversheds Sutherland Slovensko posilňuje. Bratislavská kancelária má nové equity partnerky

Novými equity partnerkami bratislavskej kancelárie Eversheds Sutherland sa stali Annamária Tóthová, Jana Sapáková a Petra Hager.

Annamária Tóthová, Jana Sapáková a Petra Hager

Zľava: Annamária Tóthová, Jana Sapáková a Petra Hager / Foto: Eversheds Sutherland

Advokátska kancelária Eversheds Sutherland s potešením oznamuje, že advokátky Annamária Tóthová, Jana Sapáková a Petra Hager, ktoré sú dlhoročnou súčasťou právneho tímu, sa s účinnosťou od 1. júla 2024 stali novými equity partnerkami bratislavskej kancelárie. 

Annamária Tóthová spolupracuje s ES od roku 2006. Vo svojej praxi sa špecializuje predovšetkým na právo životného prostredia, odpadové hospodárstvo, stavebné právo, právo nehnuteľností a energetiku. Pod jej vedením sa ES stala v roku 2023 a 2024 právnickou firmou roka v kategórii právo životného prostredia. Ratingová agentúra Chambers & Partners jej pravidelne udeľuje individuálne ocenenie v oblasti energetiky.

Jana Sapáková sa vo svojej praxi špecializuje najmä na pracovné právo, ochranu osobných údajov, obchodné právo a dedičské právo. Okrem právneho poradenstva pre klientov, prednáša a publikuje články na pracovnoprávne témy. S ES spolupracuje od roku 2008.

Petra Hager nastúpila do ES v roku 2016 a vo svojej praxi sa špecializuje najmä na oblasť obchodného práva, predovšetkým na korporátnu agendu, fúzie a akvizície, obchodnoprávne zmluvy, ako aj na obchodnoprávne súdne spory.

„Sme veľmi radi, že sme prijali korporátne zmeny, ktoré predstavujú ďalší významný krok v posilňovaní našej spoločnosti. Jana, Petra a Annamária sú neoddeliteľnou súčasťou nášho tímu a ich povýšenie je uznaním ich práce, odbornosti a profesionálneho prístupu ku klientom. Sme hrdí na ich úspechy a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.“ uviedol Bernhard Hager, Managing Partner kancelárie.

Eversheds Sutherland Slovensko spolu so sesterskou kanceláriou v Českej republike poskytuje právne služby od roku 2004 (od roku 2019 ako súčasť siete Eversheds Sutherland) a tvorí ju tím viac ako 40 právnikov, ktorí zastupujú významných miestnych a medzinárodných klientov.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Pozvánka na konferenciu: Odpady a životné prostredie 2024

Pozvánka na konferenciu: Odpady a životné prostredie 2024

Druhý ročník odbornej konferencie organizátora Asociácie podnikateľov v odpadovom hospodárstve (APOH) sa bude konať na začiatku novembra v Bratislave.

Viečka z fliaš od nápojov už len tak ľahko neodstránite. Výrobcova dostali povinnosť

Viečka z fliaš od nápojov už len tak ľahko neodstránite. Výrobcova dostali povinnosť

Viečka sú v rámci recyklácie hodnotným materiálom, vysvetľuje Katarína Kretter z OZV ENVI - PAK.

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti v júli 2024

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti v júli 2024

Aké evidenčné a ohlasovacie povinnosti v oblasti odpadov treba splniť v júli 2024? Tu je náš tradičný mesačný prehľad.

X
X
X
X