Odpady počas pandémie: Viac jednorazových plastov, menej plytvania potravinami
Ako pandémia koronavírusu vplýva na správanie spotrebiteľov? Výrazne klesol predaj balenej vody, no plastov na jedno použitie sa v konečnom dôsledku vyhadzovalo viac. Ľudia tiež menej plytvali potravinami. Uchovajú si nejaké novonaučené návyky aj po návrate do bežného režimu?