NATUR-PACK

Zsolt Simon: Opatrenie na likvidáciu čiernych skládok je nesystémové

V reakcii na spustenie programu Veľké upratovanie Slovenska to vyhlásil podpredseda strany Most-Híd Zsolt Simon.

Zsolt Simon: Opatrenie na likvidáciu čiernych skládok je nesystémové

Zámer ministra životného prostredia Petra Žigu (Smer-SD) nasmerovať 10 miliónov eur z Recyklačného fondu na likvidáciu čiernych skládok je nesystémovým riešením. V reakcii na spustenie programu Veľké upratovanie Slovenska to vyhlásil podpredseda strany Most-Híd Zsolt Simon.

Žiga v pondelok (27.4.) oficiálne odštartoval dlhšie avizovaný program, ktorý má byť pomocou pre slovenské obce a mestá v boji s odloženým odpadom. Simon kritizoval, že vyčlenených 10 miliónov eur nepostačuje na likvidáciu všetkých čiernych skládok na Slovensku.

Zároveň sa tým nezabráni vzniku nových alebo obnoveniu tých, čo sa práve sanujú,“ poukázal.

Téme sa venuje TASR:

http://www.teraz.sk/ekonomika/z-simon-opatrenie-na-likvidaciu-cier/132258-clanok.html


Diskusia(0)