NATUR-PACK

OLO: Pozor na falošných bratislavských smetiarov

[11.12.2015, Tlačová správa OLO]

OLO: Pozor na falošných bratislavských smetiarov
Ilustračné foto: Odpady-portal.sk

Aj v čase vrcholiacich príprav na koncoročné sviatky sa o zber komunálneho odpadu v Bratislave starajú pracovníci OLO, Odvoz a likvidácia odpadu a.s.; na smetiarskych vozidlách, ktoré sú snom každého malého chlapca, od pondelka do soboty vyrážajú do ulíc a odvážajú od domov a bytov zmesový aj vytriedený odpad – papier, plasty, sklo.

Mnohí Bratislavčania svojich smetiarov poznajú, s obdivom sledujú súzvuk smetiarskeho auta a kontajnerov a niekedy si ako starí známi kývnu aj na pozdrav. Iste si preto všimli, že naši vodiči aj závozníci pracujú v novým pracovných odevoch.

Pôvodné odevy zeleno-oranžovej farby boli nahradené novou šedo-oranžovou kombináciou; farba je zladená s farbou zberného vozidla a zároveň s logom našej spoločnosti OLO.

Dobré meno našich pracovníkov sa snažia niekedy pokaziť falošní smetiari – vinšovníci, ktorí žiadajú peňažnú pozornosť.

OLO sa od týchto aktivít dištancuje a upozorňuje obyvateľov Bratislavy, že jej zamestnanci majú túto činnosť zakázanú.

V prípade, že Vás „vinšovníci“ navštívia, informujte prosím naše zákaznícke centrum a pomôžte nám ich identifikovať fotografiou, prípadne identifikáciou automobilu, ktorým sa priviezli.

V prípade, že by ste sa stretli s pracovníkmi v starých uniformách, informujte nás, prosím, na oddelení služieb zákazníkom spoločnosti OLO, na tel. č. 02/50 110 111 alebo na podnety@olo.sk.

Úsek obchodu a marketingu.




Diskusia(0)