Dvořák Hager & Partners
MEVA SK
INISOFT

DETOX rozdelil celodennú tržbu medzi zamestnancov

Spoločnosť DETOX s.r.o. Banská Bystrica, podnikajúca v oblasti poskytovania environmentálnych služieb, oslávila 25. výročie od svojho založenia dňa 29.10.1992.

DETOX rozdelil celodennú tržbu medzi zamestnancov

„Ako poďakovanie zamestnancom za ich prácu sme v deň výročia symbolicky rozdelili jednu celodennú tržbu medzi zamestnancov, a každý zamestnanec tak dostal 315 eur a vecný dar. Okrem toho boli mimoriadnou odmenou, poukazom na nákup elektroniky v hodnote 400 eur, odmenení zamestnanci, ktorí odpracovali vo firme viac ako 15 rokov a tiež zamestnanci ktorí sa v minulosti významne pričinili o dobré meno a výsledky spoločnosti,“ uviedol Daniel Studený, výkonný riaditeľ a konateľ spoločnosti DETOX.

DETOX podniká v oblasti zberu, zneškodnenia a recyklácie priemyselných odpadov, poskytuje environmentálne poradenstvo a špeciálne čistiace práce.

Vo svojich troch prevádzkach v Banskej Bystrici, Rimavskej Sobote a Trnave zamestnáva viac ako 100 zamestnancov a obsluhuje viac ako 3.000 zákazníkov.

„V roku osláv 25. výročia sme uskutočnili aj niekoľko dobročinných akcií," pokračuje D. Studený.

V mestách, v ktorých DETOX prevádzkuje svoje závody, zrealizovala firma environmentálne zamerané projekty.

Napríklad v Banskej Bystrici to bolo vyčistenie mestského lesoparku Podlavické výmole, kde sa DETOX vyčisti a zrekonštruoval rekreačné miesto slúžiace na oddych a regeneráciu ľudí všetkých vekových kategórií.

„V Rimavskej Sobote sme vyčistili časť "Mestská záhrada", miesto kde sa zdržiavajú hlavne rodiny s malými deťmi, alebo starší ľudia, ktorí hľadajú miesto vhodné pre oddych,“ uzatvára Daniel Studený.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý vidíte na obrázku.

Captcha image
Show another codezobraziť iný obrázok

Mohlo by vás zaujímať

ASEKOL SK prekonal hranicu 6 miliónov kilogramov vyzbieraného elektroodpadu

ASEKOL SK prekonal hranicu 6 miliónov kilogramov vyzbieraného elektroodpadu

Organizácia zodpovednosti výrobcov pre elektrozariadenia, batérie a akumulátory ASEKOL SK vyzbierala v roku 2017 viac ako 6,3 milióna kilogramov elektroodpadu a 193 tisíc kilogramov použitých prenosných batérií a akumulátorov, čo je o 10 % viac, ako v roku 2016.

Pozvánka na konferenciu: ODPADY 2018

Pozvánka na konferenciu: ODPADY 2018

[20. apríla 2018 - Aktualizovaný program konferencie] Spoločnosti Ekos Plus a Poradca Podnikateľa Vás srdečne pozývajú na tradičnú odpadársku konferenciu zo série e+ ODPADY 2018, ktorá sa uskutoční 26. a 27. apríla 2018 v hoteli Dixon v Banskej Bystrici.

20 tipov pre zero waste. Tieto nápady vás dostanú

20 tipov pre zero waste. Tieto nápady vás dostanú

Ako môžete prejsť na nulový odpad? Poradíme vám dvadsať jednoduchých krokov. Stačí sa zamyslieť nad svojou každodennou činnosťou a ľahko sa môžete priblížiť k nulovému odpadu.