Eversheds Sutherland
REDOX
INISOFT

Pomáha vaša firma v boji s pandémiou? Dajte o sebe vedieť!

Cieľom výzvy je šíriť pozitívne správy, ktorých je v tomto období veľmi málo.

rúška

Foto: Pixabay

  • Aktuality |  24.04.2020 |  Radovan Potočár / NATUR-PACK

V reakcii na pandémiu koronavírusu svoju výrobu už stihlo preorientovať viacero firiem na Slovensku. Mnohé z nich začali vyrábať dezinfekčné prostriedky, iné ochranné rúška, ďalšie inovujú dezinfekciu osôb novými technológiami.

Napríklad St. Nicolaus sa na linkách Slovenských Liehovarov zameral na výrobu čistého liehu, Skupina Slovnaft zas vyrába vlastný dezinfekčný prípravok. Na Odpady-portal.sk sme priniesli podrobnosti o týchto a ďalších projektoch v tomto článku.

NATUR-PACK prišiel s výzvou

Organizácia zodpovednosti výrobcov (OZV) NATUR-PACK na svojom webe už začiatkom apríla zverejnila viacero príkladov dobre praxe z radov jej klientov. Teraz sa OZV na výrobcov obracia s výzvou, aby jej dali o svojich inováciách vedieť.

„Ak ste zmenu vo svojej výrobe v súvislosti s koronavírusom urobili aj vy, napíšte nám prosím na emailovú adresu office@naturpack.sk, a my veľmi radi zverejníme na svojich sociálnych sieťach aj príklad z vašej dobre praxe a prispejeme tak k šíreniu pozitívnych správ, ktorých je okolo nás v tomto období naozaj veľmi málo,“ hovorí Marek Brinzík, PR riaditeľ NATUR-PACK.

OZV NATUR-PACK má na starosti takmer 8000 klientov, výrobcov, z ktorých poplatkov zabezpečuje triedenie a recykláciu odpadov, ako aj zvyšovanie environmentálneho povedomia.

„Sme nesmierne hrdí na skutočnosť, že už pár dní po prepuknutí pandémie koronavírusu na území Slovenska viacerí naši klienti okamžite zareagovali a upravili svoje portfólio. Pomáhajú tak aj sebe, ale predovšetkým Slovensku, bojovníkom v prvej línii, lekárom, zdravotníkom, silovým zložkám a v neposlednom rade i slovenskej verejnosti,“ uviedol NATUR-PACK.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

OLO spúšťa od pondelka službu OLO Taxi

OLO spúšťa od pondelka službu OLO Taxi

Od pondelka 12. 4. 2021 si môžu Bratislavčania opätovne objednať OLO Taxi na odvoz objemného odpadu.

Diskutujte o odpadoch s nami. Staňte sa členom exkluzívnej skupiny

Diskutujte o odpadoch s nami. Staňte sa členom exkluzívnej skupiny

Skupina Fórum Odpady-portal.sk je určená pre našich predplatiteľov, ako aj ďalších profesionálov.

Pozvánka na webinár: Zber a výkup elektroodpadu

Pozvánka na webinár: Zber a výkup elektroodpadu

Organizátor ASNDS a partner podujatia INISOFT pozývajú na on-line diskusiu na tému "Povinnosti a možnosti zberu a výkupu".