Eversheds Sutherland
REDOX
MARIUS PEDERSEN

MŽP SR predĺžilo všetky autorizácie pre OZV NATUR-PACK

Envirorezort predĺžil platnosť všetkých autorizácií, ktoré boli udelené OZV NATUR-PACK, do 31. decembra 2024.

Ministerstvo životného prostredia

Foto: Odpady-portal.sk

Výrobcovia obalov, neobalových výrobkov, elektrozariadení ako aj prenosných batérií a akumulátorov si môžu byť istí, že organizácia zodpovednosti výrovbcov (OZV) NATUR-PACK je oprávnená ich zákonné povinnosti plniť aj naďalej. Rovnako môže NATUR-PACK v ďalšom päťročnom období pokračovať aj v spolupráci so samosprávami a zberovými spoločnosťami. 

Ministerstvo životného prostredia MŽP SR (MŽP SR) predĺžilo platnosť všetkých autorizácií OZV NATUR-PACK do 31. decembra 2020. Informácia je už zverejená v Informačnom systéme odpadového hospodárstva (ISOH). 

Spoločnosť NATUR-PACK pôsobí na trhu a plní povinnosti výrobcov od roku 2006. Od júla 2016 je autorizovaná na výkon činnosti organizácie zodpovednosti výrobcov ako jedna z najväčších na trhu. Vďaka predĺženiu autorizácií spoločnosť môže naďalej garantovať klientom i zmluvným partnerom plnenie svojich záväzkov.

ZDROJ: NATUR-PACK


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Monitoring odpadového hospodárstva | 10. - 13. 5. 2021

Monitoring odpadového hospodárstva | 10. - 13. 5. 2021

Prehľad noviniek v médiách, legislatíve, investíciách a verejnom obstarávaní v odpadovom hospodárstve za uplynulé obdobie.

Nový projekt mapuje udržateľné turistické aktivity na Slovensku

Nový projekt mapuje udržateľné turistické aktivity na Slovensku

Asociácia informačných centier Slovenska a česká spoločnosť Ekotema chcú česko-slovenským projektom #ObjavUdržateľnéSlovensko podporiť udržateľnosť v cestovnom ruchu.

Budaj a Sulík spoločne navštívili spaľovne rádioaktívneho odpadu

Budaj a Sulík spoločne navštívili spaľovne rádioaktívneho odpadu

Ministri sa zaujímali aj o nakladanie s vyhoretým jadrovým palivom.