Eversheds Sutherland
REDOX
INISOFT

MŽP SR predĺžilo všetky autorizácie pre OZV NATUR-PACK

Envirorezort predĺžil platnosť všetkých autorizácií, ktoré boli udelené OZV NATUR-PACK, do 31. decembra 2024.

Ministerstvo životného prostredia

Foto: Odpady-portal.sk

Výrobcovia obalov, neobalových výrobkov, elektrozariadení ako aj prenosných batérií a akumulátorov si môžu byť istí, že organizácia zodpovednosti výrovbcov (OZV) NATUR-PACK je oprávnená ich zákonné povinnosti plniť aj naďalej. Rovnako môže NATUR-PACK v ďalšom päťročnom období pokračovať aj v spolupráci so samosprávami a zberovými spoločnosťami. 

Ministerstvo životného prostredia MŽP SR (MŽP SR) predĺžilo platnosť všetkých autorizácií OZV NATUR-PACK do 31. decembra 2020. Informácia je už zverejená v Informačnom systéme odpadového hospodárstva (ISOH). 

Spoločnosť NATUR-PACK pôsobí na trhu a plní povinnosti výrobcov od roku 2006. Od júla 2016 je autorizovaná na výkon činnosti organizácie zodpovednosti výrobcov ako jedna z najväčších na trhu. Vďaka predĺženiu autorizácií spoločnosť môže naďalej garantovať klientom i zmluvným partnerom plnenie svojich záväzkov.

ZDROJ: NATUR-PACK


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Kežmarok bude mať novú kompostáreň

Kežmarok bude mať novú kompostáreň

Kežmarská kompostáreň bude mať kapacitu na spracovanie 4 000 ton odpadu ročne. Kuchynský odpad by z toho mal tvoriť jednu štvrtinu.

Sensoneo získalo miliónovú investíciu na podporu svojej expanzie

Sensoneo získalo miliónovú investíciu na podporu svojej expanzie

Spoločnosť poskytujúca podnikové riešenia pre smart manažment odpadov získala investíciu vo výške 2 milióny eur z Fondu Európskej rady pre inovácie a fondu Venture to Future.

Žiar nad Hronom plánuje zhodnocovať cigaretové ohorky, stanú sa druhotnou surovinou

Žiar nad Hronom plánuje zhodnocovať cigaretové ohorky, stanú sa druhotnou surovinou

Má ísť o pilotný zber.