NATUR-PACK
REDOX
MARIUS PEDERSEN

Diskutujte o odpadoch s nami. Staňte sa členom exkluzívnej skupiny

Skupina Fórum Odpady-portal.sk je určená pre našich predplatiteľov, ako aj ďalších profesionálov.

discussion

Foto: Pixabay

Milí čitatelia,

v máji tohto roku uplynie 12 rokov od vzniku denníka Odpady-portal.sk.

To, že sa nám darí existovať aj napriek tomu, že Slovensko je počtom obyvateľov malá krajina, je predovšetkým zásluha Vás, predplatiteľov našich denníkov.

Chceme sa naďalej neustále zlepšovať.

Záleží nám na Vašom názore, preto sme pre našich predplatiteľov, ako aj ďalších profesionálov v odvetviach odpadového hospodárstva, založili na Facebooku diskusnú skupinu Fórum Odpady-portal.sk.

Ide o uzavretú a moderovanú skupinu, v ktorej si radi prečítame Vaše názory na naše články, na aktuálne odpadové otázky, námety na témy, Vaše skúsenosti a samozrejme aj vzájomnú odbornejšiu diskusiu o aktuálnych témach v oblasti odpadov a odpadového hospodárstva.

Skupina je určená primárne predplatiteľom našich denníkov. Predplatitelia denníka Odpady-portal.sk majú členstvo v skupine z našej strany zaručené.

Radi však privítame aj iných profesionálov pôsobiacich v oblastiach, ktorým sa venujeme, teda najmä dodávateľov, alebo odberateľov tovarov a služieb v odpadovom hospodárstve: odborníkov zo samospráv, špecialistov v priemyselných podnikoch, obchodných reťazcoch, dodávateľov technológií a podobne. Stačí, ak zodpoviete na našu otázku, v ktorej oblasti pôsobíte.

Tešíme sa na stretnutie v skupine Fórum Odpady-portal.sk a na dobrodružstvo kvalitnej diskusie.

Redakcia


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

OLO spúšťa od pondelka službu OLO Taxi

OLO spúšťa od pondelka službu OLO Taxi

Od pondelka 12. 4. 2021 si môžu Bratislavčania opätovne objednať OLO Taxi na odvoz objemného odpadu.

Pozvánka na webinár: Zber a výkup elektroodpadu

Pozvánka na webinár: Zber a výkup elektroodpadu

Organizátor ASNDS a partner podujatia INISOFT pozývajú na on-line diskusiu na tému "Povinnosti a možnosti zberu a výkupu".

Veľká energetická spoločnosť sa púšťa do výstavby ZEVO zariadenia

Veľká energetická spoločnosť sa púšťa do výstavby ZEVO zariadenia

Spoločnosť Uniper plánuje vo Veľkej Británii postaviť zariadenie s kapacitou spracovania 500-tisíc ton nerecyklovateľného zmesového odpadu ročne.