NATUR-PACK

Ďalší ročník konferencie Deň odpadového hospodárstva bude na jar 2022

Organizátori pripravujú podujatie vo vynovenom formáte.

Ďalší ročník konferencie Deň odpadového hospodárstva bude na jar 2022
Deň odpadového hospodárstva v roku 2019 / Foto: Odpady-portal.sk

V poradí 17. ročník konferencie Deň odpadového hospodárstva (DOH) sa uskutoční v posunutom termíne na jar 2022. Denník Odpady-portal.sk o tom informovali organizátori podujatia.

„Súčasťou konferencie, ako je už zvykom, bude aj slávnostné odovzdávanie cien odpadového hospodárstva – Zlatý mravec,“ uviedol Ján Makovník, konateľ spoločnosti Reclay Slovensko, ktorá podujatie organizačne zabezpečuje. Podujatie však podľa neho prinesie aj novinky a uskutoční sa vo vynovenom formáte. 

DOH sa zaraďuje k najstarším odborným podujatiam odpadového hospodárstva na Slovensku. Konferencia vytvára priestor na stretnutie odborníkov nielen zo Slovenska, ale aj z mnohých členských štátov EÚ, čo umožňuje vzájomnú komunikáciu a výmenu skúseností.

„Organizátori podujatia sa tešia na osobné stretnutie s účastníkmi tohto najnavštevovanejšieho podujatia svojho druhu v SR,“ doplnil J. Makovník.

Vlaňajší 16. ročník DOH bol pre zhoršenú pandemickú situáciu vysielaný online zo štúdia v Bratislave. Konferencia sa do minulého roka tradične uskutočňovala na jeseň.


Diskusia(0)