Konferencia Deň odpadového hospodárstva bude na jar 2022 | ODPADY-PORTAL.SK
NATUR-PACK
REDOX
MARIUS PEDERSEN

Ďalší ročník konferencie Deň odpadového hospodárstva bude na jar 2022

Organizátori pripravujú podujatie vo vynovenom formáte.

Deň odpadového hospodárstva

Deň odpadového hospodárstva v roku 2019 / Foto: Odpady-portal.sk

V poradí 17. ročník konferencie Deň odpadového hospodárstva (DOH) sa uskutoční v posunutom termíne na jar 2022. Denník Odpady-portal.sk o tom informovali organizátori podujatia.

„Súčasťou konferencie, ako je už zvykom, bude aj slávnostné odovzdávanie cien odpadového hospodárstva – Zlatý mravec,“ uviedol Ján Makovník, konateľ spoločnosti Reclay Slovensko, ktorá podujatie organizačne zabezpečuje. Podujatie však podľa neho prinesie aj novinky a uskutoční sa vo vynovenom formáte. 

DOH sa zaraďuje k najstarším odborným podujatiam odpadového hospodárstva na Slovensku. Konferencia vytvára priestor na stretnutie odborníkov nielen zo Slovenska, ale aj z mnohých členských štátov EÚ, čo umožňuje vzájomnú komunikáciu a výmenu skúseností.

„Organizátori podujatia sa tešia na osobné stretnutie s účastníkmi tohto najnavštevovanejšieho podujatia svojho druhu v SR,“ doplnil J. Makovník.

Vlaňajší 16. ročník DOH bol pre zhoršenú pandemickú situáciu vysielaný online zo štúdia v Bratislave. Konferencia sa do minulého roka tradične uskutočňovala na jeseň.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Pozvánka na konferenciu: ODPADY 2022

Pozvánka na konferenciu: ODPADY 2022

Organizátor EKOS Plus pozýva na 10. ročník konferencie, ktorá sa uskutoční koncom júna v Žiline (aktualizovaný program).

Predchádzajúce vlády zbabelo nezaviedli zber kuchynského odpadu, tvrdí Ján Budaj (prepis vystúpenia)

Predchádzajúce vlády zbabelo nezaviedli zber kuchynského odpadu, tvrdí Ján Budaj (prepis vystúpenia)

Prinášame časť prepisu vystúpenia Jána Budaja, ktorá sa týkala odpadového hospodárstva, v rozprave počas vyslovovania nedôvery ministrovi životného prostredia.

Monitoring odpadového hospodárstva | 16. - 21. 6. 2022

Monitoring odpadového hospodárstva | 16. - 21. 6. 2022

Prehľad noviniek v médiách, legislatíve, investíciách a verejnom obstarávaní v odpadovom hospodárstve za uplynulé obdobie.