ENVI - PAK patrí päť rokov k TOP značkám | ODPADY-PORTAL.SK
NATUR-PACK
REDOX
MARIUS PEDERSEN

ENVI - PAK patrí päť rokov k najlepším značkám

TOP značky vyberajú profesionáli z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumu.

ENVI - PAK patrí päť rokov k TOP značkám

Foto: ENVI-PAK

  • Aktuality |  16.03.2022 |  TS ENVI - PAK | (ave)

Už piaty rok po sebe získala OZV-čka cenu Business Superbrands Slovakia 2022, ktorú už desať rokov udeľuje Komisia expertov Business Brand Council v programe Slovak Superbrands.

TOP značky vyberajú profesionáli z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumu. Hodnotia ich podľa vopred definovaných kritérií, akými sú známosť, budovanie brandu, inovácie či prestíž.

„Pečate kvality Superbrands Award sa udeľujú už desiaty rok. ENVI - PAK si pripíše piatu za sebou. Vysokú úroveň našej značky sa nám podarilo udržať napriek dvom mimoriadne náročným pandemickým rokom. O to viac sa tešíme, že sme stále súčasťou exkluzívnej skupiny firiem so silným príbehom,“ skonštatovala Hana Nováková, generálna riaditeľka OZV ENVI - PAK.


Pečať kvality Superbrands podporuje značky a ich motiváciu posúvať úroveň podnikania stále vyššie. Spoločnosti sú do výberu nominované, nemôžu sa doň prihlásiť.

Značky sú vyberané na základe ich prestíže, inovácií a známosti na trhu. Okrem vysokej kvality musia mať aj jasnú víziu či schopnosť flexibilne reagovať na zmeny na trhu. Cieľom programu Slovak Superbrands nie je len oceniť najhodnotnejšie značky, ale zároveň aj motivovať tých, ktorí sa chcú inšpirovať najlepšími.

ENVI - PAK je komunikačným partnerom denníka Odpady-portal.sk.Mohlo by vás zaujímať

Predchádzajúce vlády zbabelo nezaviedli zber kuchynského odpadu, tvrdí Ján Budaj (prepis vystúpenia)

Predchádzajúce vlády zbabelo nezaviedli zber kuchynského odpadu, tvrdí Ján Budaj (prepis vystúpenia)

Prinášame časť prepisu vystúpenia Jána Budaja, ktorá sa týkala odpadového hospodárstva, v rozprave počas vyslovovania nedôvery ministrovi životného prostredia.

Monitoring odpadového hospodárstva | 16. - 21. 6. 2022

Monitoring odpadového hospodárstva | 16. - 21. 6. 2022

Prehľad noviniek v médiách, legislatíve, investíciách a verejnom obstarávaní v odpadovom hospodárstve za uplynulé obdobie.

Návštevníci Mestského bazára odľahčili Bratislavu o viac ako 4 tony potenciálneho odpadu

Návštevníci Mestského bazára odľahčili Bratislavu o viac ako 4 tony potenciálneho odpadu

Prvý júnový víkend sa v priestoroch Komunálneho podniku konal piaty Mestský bazár spoločnosti OLO, ktorý navštívilo viac ako 1 500 ľudí.