Pozvánka na podujatie: Nakladanie s odpadom z kuchyne, reštaurácií a potravinových reťazcov | ODPADY-PORTAL.SK
NATUR-PACK
REDOX
MARIUS PEDERSEN

Pozvánka na podujatie: Nakladanie s odpadom z kuchyne, reštaurácií a potravinových reťazcov

V rámci prezentácie predstavia špecializované riešenie pre odbaľovanie akéhokoľvek druhu potravinového odpadu, ktoré zabezpečuje aj následnú separáciu organického materiálu.

bioodpad

Foto: Elkoplast

Spoločnosť ELKOPLAST Slovakia pozýva na prezentáciu riešení pre nakladanie s kuchynským bioodpadom, reštauračným odpadom a odpadom z potravinových reťazcov.

Odborníci ELKOPLAST Slovakia v rámci prezentačnej akcie predstavia produkty na zber kuchynských odpadov a ďalších biologicky rozložiteľných odpadov, akými sú domáce kompostéry, urýchľovače kompostov, koše a nádoby na zber týchto odpadov či ekologicky rozložiteľné vrecká a ďalšie súvisiace produkty.

Súčasťou podujatia bude takisto prezentácia zariadenia Paddle Depacker od spoločnosti MAVITEC. Ide o kompaktné a výkonné riešenie pre vybaľovanie akéhokoľvek druhu potravinového odpadu, napríklad z čokolády, tyčiniek, čipsov či sušienok a následnú separáciu organického materiálu.

Výstupom zariadenia je organický produkt s čistotou minimálne 99,5 %, čo preukazujú aj oficiálne výsledky laboratórnych testov výstupu z reálnej prevádzky. Výstupná surovina mimoriadne vhodná najmä pre bioplynové stanice.


Termín a miesto konania prezentácie:


Registrácia

Záujemcovia sa môžu prihlásiť vo vybranom termíne aj s udaním počtu osôb na e-mailovej adrese: elkoplast@elkoplast.sk.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Pozvánka na konferenciu: ODPADY 2022

Pozvánka na konferenciu: ODPADY 2022

Organizátor EKOS Plus pozýva na 10. ročník konferencie, ktorá sa uskutoční koncom júna v Žiline (aktualizovaný program).

V Hrabušiciach stavajú spravodlivé odpady na poctivej osvete

V Hrabušiciach stavajú spravodlivé odpady na poctivej osvete

Cieľom samosprávy je minimalizovať anonymitu odpadu, preto sa budú v obci postupne rušiť veľkokapacitné kontajnery.

Pozvánka na seminár: Zákon o odpadoch - otázky a odpovede

Pozvánka na seminár: Zákon o odpadoch - otázky a odpovede

Organizátor podujatia pozýva na ďalší zo série vzdelávacích seminárov, tentokrát o zmenách v legislatíve odpadového hospodárstva.