Eversheds Sutherland
MEVA SK
INISOFT

Pozvánka na podujatie: Nakladanie s odpadom z kuchyne, reštaurácií a potravinových reťazcov

V rámci prezentácie predstavia špecializované riešenie pre odbaľovanie akéhokoľvek druhu potravinového odpadu, ktoré zabezpečuje aj následnú separáciu organického materiálu.

bioodpad

Foto: Elkoplast

Spoločnosť ELKOPLAST Slovakia pozýva na prezentáciu riešení pre nakladanie s kuchynským bioodpadom, reštauračným odpadom a odpadom z potravinových reťazcov.

Odborníci ELKOPLAST Slovakia v rámci prezentačnej akcie predstavia produkty na zber kuchynských odpadov a ďalších biologicky rozložiteľných odpadov, akými sú domáce kompostéry, urýchľovače kompostov, koše a nádoby na zber týchto odpadov či ekologicky rozložiteľné vrecká a ďalšie súvisiace produkty.

Súčasťou podujatia bude takisto prezentácia zariadenia Paddle Depacker od spoločnosti MAVITEC. Ide o kompaktné a výkonné riešenie pre vybaľovanie akéhokoľvek druhu potravinového odpadu, napríklad z čokolády, tyčiniek, čipsov či sušienok a následnú separáciu organického materiálu.

Výstupom zariadenia je organický produkt s čistotou minimálne 99,5 %, čo preukazujú aj oficiálne výsledky laboratórnych testov výstupu z reálnej prevádzky. Výstupná surovina mimoriadne vhodná najmä pre bioplynové stanice.


Termín a miesto konania prezentácie:


Registrácia

Záujemcovia sa môžu prihlásiť vo vybranom termíne aj s udaním počtu osôb na e-mailovej adrese: elkoplast@elkoplast.sk.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Princíp rozšírenej zodpovednosti výrobcov napreduje a prináša výsledky

Princíp rozšírenej zodpovednosti výrobcov napreduje a prináša výsledky

Od roku 2016, kedy bola zavedená rozšírená zodpovednosť výrobcov, narástlo množstvo vytriedených zložiek komunálneho odpadu na trojnásobok a podiel recyklácie už takmer dosahuje priemer EÚ.

Pozvánka na konferenciu: ENVIRO 2024

Pozvánka na konferenciu: ENVIRO 2024

Organizátor podujatia Ekos Plus pozýva na 8. ročník česko-slovenskej environmentálnej konferencie, ktorá sa uskutoční v polovici apríla na Štrbskom Plese.

Potrebu udržateľného života chápe 90 % Slovákov. Úskalím môže byť strata pohodlia

Potrebu udržateľného života chápe 90 % Slovákov. Úskalím môže byť strata pohodlia

Prieskum na Slovensku mapoval postoje ľudí v súvislosti s udržateľnosťou a environmentálnymi témami.