Eversheds Sutherland
MEVA SK
MARIUS PEDERSEN

Redox a lyžiarka Petra Vlhová sa dohodli na pokračovaní spolupráce

Najväčší dodávateľ komunálnej techniky na slovenskom trhu bude už štvrtú sezónu po sebe podporovať úspešnú lyžiarku.

Petra Vlhová, Roman Malček

Lyžiarka Petra Vlhová a majiteľ spoločnosti Redox Roman Malček

  • Aktuality |  09.06.2022 |  Radovan Potočár

Zjazdová lyžiarka Petra Vlhová bude už štvrtú sezónu po sebe pretekať aj vďaka podpore spoločnosti Redox. Zmluvu na najbližšie štyri roky podpísala v sídle lučeneckej firmy s jej majiteľom Romanom Malčekom. 

Podpora Redox-u pre lyžiarku znamená v prvom rade potrebnú finančnú podporu, sama však oceňuje aj osobnejší vzťah, ktorý si s R. Malčekom a spoločnosťou Redox postupne vybudovali.

„Dohodli sme sa na ďalšej spolupráci, z čoho sa veľmi teším, lebo to nie je obyčajný sponzor. Máme vybudovaný bližší vzťah s majiteľom firmy a som šťastná, že môžem mať takýchto sponzorov,“ povedala po podpise zmluvy P. Vlhová.

„Pre mňa to je veľmi dôležité. Nie je to len, že dostanem peniaze a urobím, čo musím urobiť. Toto bude naša spoločná štvrtá sezóna a aj vďaka Redoxu môžem pretekať a vyhrávať,“ doplnila a jedným dychom dodala, že oceňuje aj osobný prístup R. Malčeka, ktorý ju chodí podporovať priamo na preteky.

Malček: Časť zisku chceme vracať spoločnosti

Majiteľ firmy, ktorá je najväčším dodávateľom komunálnej techniky na slovenskom trhu, hovorí, že pre podporu P. Vlhovej sa rozhodol pre jej výnimočnosť a výnimočné nasadenie.

„Od začiatku môjho podnikania pred dvadsiatimi rokmi som bol rozhodnutý, že časť zisku, ktorý firma vyprodukuje, chcem vrátiť spoločnosti. Akurát som nebol rozhodnutý ktorým smerom,“ priblížil R. Malček.

„Vyskúšal som si podporu rôznych športovcov, rôznych aktivít a pred viac ako tromi rokmi sme sa dostali k Peti. Ona je výnimočná svojím príbehom ako v mizerných podmienkach, bez akéhokoľvek zázemia, podpory štátu, kraja, mesta, sa vďaka obetavosti svojich rodičov a jej obrovskej vôli stala najlepšou lyžiarkou sveta,“ zdôraznil.


Spoločnosť Redox je komunikačným partnerom Odpady-portal.sk.


Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.



Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Monitoring odpadového hospodárstva | 15. - 21. 7. 2024

Monitoring odpadového hospodárstva | 15. - 21. 7. 2024

Prehľad noviniek v médiách, legislatíve, investíciách a verejnom obstarávaní v odpadovom hospodárstve za uplynulé obdobie.

Jesenná konferencia ENVIROMANAGEMENT ponúka ďalšie atraktívne témy

Jesenná konferencia ENVIROMANAGEMENT ponúka ďalšie atraktívne témy

Konferencia každý rok ponúka možnosť dozvedieť sa viac o odborných témach ovplyvňujúcich odpadový a recyklačný priemysel.

Monitoring odpadového hospodárstva | 8. - 14. 7. 2024

Monitoring odpadového hospodárstva | 8. - 14. 7. 2024

Prehľad noviniek v médiách, legislatíve, investíciách a verejnom obstarávaní v odpadovom hospodárstve za uplynulé obdobie.

X
X
X
X