NATUR-PACK

Predĺžili lehotu. Ministerstvo obstaráva ISOH, na ponuky počká dlhšie

Rezort v súvislosti s obstarávaním reagoval na viacero otázok.

Predĺžili lehotu. Ministerstvo obstaráva ISOH, na ponuky počká dlhšie
Foto: Odpady-portal.sk

Hľadanie firmy, ktorá pre štát dobuduje Informačný systém odpadového hospodárstva (ISOH). Kým podľa pôvodného zámeru chcel rezort životného prostredia otvárať ponuky uchádzačov už v aktuálnom týždni, lehotu na ich predkladanie posunuli.

Ministerstvo tak urobilo v deň, kedy sa malo verejné obstarávanie pôvodne uzavrieť, a to včera 2. decembra. Išlo pritom už o v poradí druhý odklad.

Tender, v ktorom predpokladanú hodnotu zákazky envirorezort odhadol na takmer osem miliónov eur, otvorili na prelome októbra a novembra. Víťaz, ktorý z neho vzíde, má poskytovať štátu služby v priebehu nasledujúcich rokov. Dĺžku trvania zákazky MŽP SR vyčíslilo na 39 mesiacov, teda tri a štvrť roka. V rámci opcie však bude možné s úspešných uchádzačom zmluvu predĺžiť dvakrát o 12 mesiacov.

Celý obsah článku je prístupný pre predplatiteľov.

Ak máte záujem o predplatné, pokračujte prosím kliknutím na tlačidlo nižšie.

Predplatné obsahuje:

  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)

Diskusia(0)