Eversheds Sutherland

Ďalšie mesto chce polopodzemné kontajnery. Aj kvôli medveďom

Nové kontajnery by mohli pribudnúť na sídliskách aj v rekreačnej lokalite.

Ďalšie mesto chce polopodzemné kontajnery. Aj kvôli medveďom
Foto: Odpady-portal.sk

Medzi samosprávy, kde sa rozhodli inštalovať podzemné alebo polopodzemné kontajnery na zber komunálneho odpadu, sa zaraďuje aj Ružomberok. Radnica chce investíciu financovať aj možnou dotáciou z Environmentálneho fondu.

Mesto má už vypracovanú projektovú dokumentáciu pre polopodzemné kontajnery v štyroch lokalitách. Špeciálne stojiská pribudnú na najväčšom sídlisku Klačno, na sídlisku Baničné a v rekreačnej zóne Hrabovská dolina.

Celý obsah článku je prístupný pre predplatiteľov.

Ak máte záujem o predplatné, pokračujte prosím kliknutím na tlačidlo nižšie.

Predplatné obsahuje:

  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Energie-portal.sk (ISSN 1338-5933)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Odpady-portal.sk (ISSN 1338-1326)
  • Prístup ku všetkým článkom v denníku Voda-portal.sk (ISSN 2585-7924)

Diskusia(0)