ministerstvo nereaguje Chemická recyklácia nemá na Slovensku podmienky. V zahraničí sa pripravujú Odporúčame Priemysel na Slovensku chce využívať chemickú recykláciu, v ktorej vidí ekologicky aj ekonomicky zmysluplné riešenie ako využiť odpad ako surovinu. Mali analyzovať nebezpečný odpad, zrejme tak nerobia. Tarabov rezort opäť nereaguje Vláda si neplní viaceré ciele v programe odpadového hospodárstva. Týkajú sa aj nebezpečného odpadu.
Chemická recyklácia nemá na Slovensku podmienky. V zahraničí sa pripravujú Odporúčame Priemysel na Slovensku chce využívať chemickú recykláciu, v ktorej vidí ekologicky aj ekonomicky zmysluplné riešenie ako využiť odpad ako surovinu.
Mali analyzovať nebezpečný odpad, zrejme tak nerobia. Tarabov rezort opäť nereaguje Vláda si neplní viaceré ciele v programe odpadového hospodárstva. Týkajú sa aj nebezpečného odpadu.