Projekt využitia tepla zo zhodnocovania odpadu v Holcime finišuje
Cementáreň Holcim v Rohožníku dnes za prítomnosti štátneho
tajomníka MŽP Vojtecha Ferencza slávnostne otvorila novú
elektráreň, ktorá využíva výrobné teplo. Druhý projekt pred
dokončením bude využívať odpadový chlór z výroby na
výrobu technickej soli.