Seminár Odpady 2011 a jak dál? (I. časť)
Dňa 25.5.2011 sa uskutočnil v kongresovom
centre Výstaviska BVV v Brne odborný seminár "ODPADY
2011 JAK DÁL? s podtitulom „Spaľovne odpadov stavať
alebo proti nim bojovať?". Organizátorom seminára bolo
Združenie prevádzkovateľov technológií pre ekologické využívanie
odpadov. Tohtoročný seminár mal rekordnú účasť, prednášky pozvaných
odborníkov si prišlo vypočuť 125 účastníkov. Na seminári sa
popri českých zástupcoch prezentovali aj odborníci zo zahraničia.