Novela zákona o odpadoch: stanovisko výrobcov elektroniky
[ČTK, 12.6.2009] Ceny
elektroniky v slovenských obchodoch môžu podľa výrobcov a dovozcov od budúceho roka prudko vzrásť, ak parlament schváli navrhované zvýšenie poplatkov do Recyklačného fondu, uviedli zástupcovia združení firiem, ktoré elektrospotrebiče na Slovensku
vyrábajú a dovážajú. Podľa Recyklačného fondu však návrh nepočíta so zvyšovaním, ale presmerovaním peňazí na účely recyklácie. <a href="http://spravy.pravda.sk/vyrobcovia-elektroniky-sa-buria-proti-vyssim-ekopoplatkom-pqb-/sk_ekonomika.asp?c=A090612_181548_sk_ekonomika_p01">celý článok >></a>