NATUR-PACK

O čom bol seminár "Odpady 2010 a ako ďalej"?

Dňa 26. mája 2010 sa uskutočnil v kongresovom centre "Výstaviště BVV" v Brne odborný seminár "ODPADY 2010 JAK DÁL? ". Organizátorom seminára bolo Združenie prevádzkovateľov technológií pre ekologické využívanie odpadov (STEO)

O čom bol seminár "Odpady 2010 a ako ďalej"?
O seminár bol veľký záujem a prednášky pozvaných odborníkov si prišlo vypočuť viac ako 70 účastníkov. seminár odpadyNa tohtoročnom seminári vystúpili aj odborníci zo zahraničia, ktorých prednášky vzbudili veľký záujem. Po skončení každej prednášky sa rozvinula diskusia a padalo množstvo otázok.

Na seminári vystúpili:

  • Mgr. Milan Kyselák, Ministerstvo průmyslu a obchodu - odbor elektroenergetiky

  • Zdeněk Ryšavý, radní kraje Vysočina

  • Dr. Ing. Michael Rakete, Abfallzweckverband Südniedersachsen

  • Ing. Petr Balner, Ph.D., EKO-KOM, a.s.

  • Lic. nat. Michael Hügi, Švýcarský spolkový úřad pro životní prostředí,Bern (BAFU)

  • RNDr. Jana Suzová, SAKO Brno, a.s.

  • Prof. Ing. Jaroslav Hyžík, Ph.D.

  • Ing. Jiřina Vyštejnová, členka představenstva sdružení STEO

Prednášky nájdete v sekcii ku stiahnutiu na stránke http://www.odpadjeenergie.cz/ .

Zdroj: http://www.odpadjeenergie.cz/


Diskusia(0)