Eversheds Sutherland

KOŠICE: Čierna skládka vznikla 2 hodiny po vyčistení

[29.5.2009, Aktuality.sk] Prekvapenie v podobe čiernej skládky čakalo mestských policajtov v Košiciach. Vznikla v lokalite pri športovej hale Cassosport len dve hodiny potom, čo odtiaľ vyviezli 5 veľkokapacitných kontajnerov nelegálneho odpadu.

KOŠICE: Čierna skládka vznikla 2 hodiny po vyčistení
Spoločnosť Kosit, ktorá sa v Košiciach zaoberá zberom a odvozom odpadu, v priebehu jediného dňa z okolia športovej haly Cassosport odviezla 35 ton nelegálneho odpadu. O dve hodiny neskôr tade prechádzala hliadka Mestskej polície, ktorá objavila novú skládku. celý článok >>

Diskusia(0)