NATUR-PACK

Novela zákona o odpadoch: stanovisko výrobcov elektroniky

[ČTK, 12.6.2009] Ceny elektroniky v slovenských obchodoch môžu podľa výrobcov a dovozcov od budúceho roka prudko vzrásť, ak parlament schváli navrhované zvýšenie poplatkov do Recyklačného fondu, uviedli zástupcovia združení firiem, ktoré elektrospotrebiče na Slovensku vyrábajú a dovážajú. Podľa Recyklačného fondu však návrh nepočíta so zvyšovaním, ale presmerovaním peňazí na účely recyklácie. celý článok >>

Novela zákona o odpadoch: stanovisko výrobcov elektroniky

Diskusia(0)