NATUR-PACK

Zákon o odpadoch prešiel, hlasovala len koalícia

[30.6.2009, SITA] Národná rada SR dnes schválila vládnu novelu zákona o odpadoch ako posledný návrh na 39. schôdzi parlamentu. Za zákon zahlasovalo až na druhý pokus 76 zo 76 prihlásených poslancov. Prezentovali sa len koaliční poslanci zo Smeru-SD, SNS a ĽS-HZDS. Opozícia napriek prítomnosti v sále hlasovanie odignorovala. Poslanci tak majú pred sebou dva mesiace letných prázdnin. Do kresiel opäť zasadnú až 8. septembra. celý článok >>

Zákon o odpadoch prešiel, hlasovala len koalícia

Diskusia(0)