NATUR-PACK

Recyklácia: elektrotechnika v nemilosti

[30.6.2009, Trend] S odpadom z elektrických zariadení nie je problém, ale to sa má zmeniť.

Recyklácia: elektrotechnika v nemilosti

Diskusia(0)