NATUR-PACK

NADSME organizuje seminár o odpadovom hospodárstve

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania, ako člen siete Enterprise Europe Network organizuje 24. marca 2011 pre malých a stredných podnikateľov odborný seminár zameraný na recykláciu odpadov a odpadové hospodárstvo. Účastníci budú mať možnosť nájsť si i nových obchodných partnerov a zúčastniť sa na medzinárodnom kooperačnom podujatí.

NADSME organizuje seminár o odpadovom hospodárstve

Vybrané témy programu:

  • Súčasný stav a možnosti smerovania podpory zberu odpadov, ich triedenia a materiálového zhodnotenia

  • Príprava recyklačnej spoločnosti v Európskej únii:

  • Stav recyklácie odpadov v EÚ a SR

  • Príprava nového zákona o odpadoch z hľadiska recyklácie

  • Recyklácia ako priorita Programu odpadového hospodárstva SR na roky 2011-2013

Účasť na seminári je bezplatná a je ju potrebné potvrdiť najneskôr do 22. marca 2011 na emailovú adresu nemethova@nadsme.sk.

Zdroj: SIEA


Diskusia(0)