NATUR-PACK
REDOX
INISOFT

Balík služieb PREDPLATNÉ

Pre profesionálov v odvetví odpadového hospodárstva, pre investorov alebo tých, ktorí majú na starosti firemné/samosprávne odpadové hospodárstvo, ako aj pre širokú verejnosť poskytujeme informačný balík služieb PREDPLATNÉ.

Balík služieb PREDPLATNÉ

 • Téma |  26.01.2012 |  PROPERTY & ENVIRONMENT s.r.o.

Balík obsahuje:

 • Nepretržitý prístup ku všetkým článkom na odpady-portal.sk

 • Denne v pracovné dni do e-mailovej schránky zasielaný monitoring odpadového hospodárstva, t.j. monitoring médií, legislatívy, verejného obstarávania a pripravovaných investícií v odpadovom hospodárstve SR

 • Mesačne poštou doručovaný printový mesačník ODPADOVÉ HOSPODÁRSTVO

Službu PREDPLATNÉ si môžete objednať tromi spôsobmi:

 • CEZ INTERNET
  Najrýchlejší spôsob objednávky je prostredníctvom internetu v sekcii PRIHLÁSENIE (pomôcka: Postup objednania služby Predplatné)
  – po vyplnení objednávky uhraďte faktúru, ktorú Vám systém vygeneruje; balík služieb Vám bude aktivovaný do 48 hodín po jej uhradení
  – originál faktúry Vám následne zašleme i poštou pre založenie do Vašej administratívy

 • E-MAILOM
  Najjednoduchší spôsob objednávky je prostredníctvom e-mailu alebo poštou, stiahnutím a vyplnením objednávkového formulára, ktorý nájdete tu. Po jeho vyplnení ho zašlite e-mailom na adresu info@proenviro.eu, alebo na poštovú adresu: PROPERTY&ENVIRONMENT s. r. o., Cintorínska ul. 3/a, 811 08 BRATISLAVA 1. Následne Vám zašleme faktúru na úhradu a inštrukcie pre prístup k spoplateným článkom.

Cena balíka služieb je 118,80 € (99,00 €+DPH). Nezabudnite si prečítať Všeobecné obchodné podmienky k službe Predplatné.


Diskusia (2)

 1. DS23.01.2013 (12:30)

  Dobrý deň

  chceli by sme si objednať denný monitoring, ako 1 pravnická osoba - sro, a chceli by sme mať možnosť v rámci sro  využívať pristup pre 2 fyzické osoby

  je to možne v obch. podmienkách nie sú pre  osoby fyzické a pravnické  podmienky rozdelené

    

 2. Boldišová10.05.2013 (11:13)
  Dobrý deň, chcela som sa opýtať či existuje metodický pokyn - "návod" resp. vzor na vypracovanie POH pôvodcu odpadov. Ďakujem.
  Boldišová

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý je výsledkom uvedeného vzorca.Pre pridanie nového komentára sa prosím prihláste.


Mohlo by vás zaujímať

Kam odovzdať vypálenú žiarivku?

Kam odovzdať vypálenú žiarivku?

Elektroodpad ako žiarivky a LED žiarovky treba odovzdať v predajni, alebo na zbernom dvore.

Všeobecné obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky pre zákazníkov objednávajúcich si služby poskytované spoločnosťou PROPERTY & ENVIRONMENT s. r. o.

10 skvelých nápadov na upcykláciu starých paliet

10 skvelých nápadov na upcykláciu starých paliet

Použité palety nemusia nevyhnutne skončiť ako palivo, či materiál na drevotriesku. Pozrite si výber jednoduchých nápadov pre začiatočníkov, vďaka ktorým pre ne môžete nájsť ďalšie využitie.