NATUR-PACK
MEVA SK
INISOFT

Aj firmy podnikajúce v odpadovom hospodárstve potrebujú vyriešiť upratovanie na jednom mieste

Slovenská spoločnosť Manutan je popredným dodávateľom výrobkov a riešení pre odpadové hospodárstvo priemyselných firiem alebo inštitúcií verejnej správy a samosprávy.

Všetko pre upratovanie na jednom mieste

Foto: Manutan

Manutan má v ponuke viac ako 40 000 produktov od 250 dodávateľov vrátane vlastnej privátnej značky Manutan. Široký sortiment produktov a riešení je určený pre upratovanie, hygienu, sklad, dielňu alebo kancelárie.

„Na predvianočné obdobie sme pre našich zákazníkov pripravili akciu „Rozdávame darčeky“, v ktorej môžu za nákupy získať all-in-one počítače, smart televízie a hodinky, robotické vysávače alebo aku vŕtačky. Akcia beží až do 11. januára 2020,“ hovorí Josef Mik, marketingový riaditeľ spoločnosti Manutan Slovakia.

V internetovom obchode alebo katalógu nájdu zákazníci napríklad vnútorné i vonkajšie koše, popolnice a kontajnery na odpad, triedený odpad, držiaky na vrecia alebo vrecia na odpadky. Súčasťou ponuky sú tiež prostriedky a príslušenstvo, ktoré slúži na ich údržbu.

Vybavenie v modernom dizajne, vo vysokej kvalite a za konkurencieschopné ceny je k dispozícii tiež pod privátnou značkou Manutan, ktorá zahŕňa viac ako 2 000 produktov s výhodnejšou cenou a zárukou 10 rokov. Všetky výrobky pod značkou Manutan sú testované oddelením kvality.

Spoločnosť Manutan Slovakia, ktorá v budúcom roku oslávi 15 rokov pôsobenia na slovenskom trhu, každý rok obslúži tisíce firemných zvákazníkov v odpadovom a energetickom, automobilovom, strojárskom, hutnom, zdravotníckom alebo chemickom priemysle.

Slovenská spoločnosť patrí do francúzskeho holdingu Manutan International, ktorý v Európe využíva asi 190 000 m2 skladovacích plôch, celkovo zamestnáva 2 200 ľudí a v ponuke má 400 000 položiek.

Skupina Manutan dodáva produkty a služby pre firmy podnikajúce v priemyselnom sektore už viac ako 50 rokov. V súčasnej dobe pôsobí v 17 krajinách vrátane Slovenska. V minulom roku dosiahla celá skupina obrat 740 mil. eur.Mohlo by vás zaujímať

Spracovali príručku pre výrobcov. Rieši dizajn obalov a recykláciu

Spracovali príručku pre výrobcov. Rieši dizajn obalov a recykláciu

Výrobcovia sa kvôli prísnejším environmentálnym požiadavkám musia zamerať na dizajn obalov, vysvetľuje expertka OZV NATUR-PACK.

Všetko nie je „zelené“ a „eko“ naozaj ekologické. Dajte si pozor na greenwashing

Všetko nie je „zelené“ a „eko“ naozaj ekologické. Dajte si pozor na greenwashing

Rastúci počet „zelených“ označení na obaloch bez porovnávacích údajov býva nielen neprehľadný, ale často aj zavádzajúci. OZV ENVI - PAK a upozorňuje na to, ako sa nepodloženým označeniam vyhnúť.

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti v apríli 2024

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti v apríli 2024

Aké evidenčné a ohlasovacie povinnosti v oblasti odpadov treba splniť v apríli 2024? Tu je náš tradičný mesačný prehľad.