Aj firmy podnikajúce v odpadovom hospodárstve potrebujú vyriešiť upratovanie na jednom mieste | ODPADY-PORTAL.SK
NATUR-PACK
REDOX
MARIUS PEDERSEN

Aj firmy podnikajúce v odpadovom hospodárstve potrebujú vyriešiť upratovanie na jednom mieste

Slovenská spoločnosť Manutan je popredným dodávateľom výrobkov a riešení pre odpadové hospodárstvo priemyselných firiem alebo inštitúcií verejnej správy a samosprávy.

Všetko pre upratovanie na jednom mieste

Foto: Manutan

Manutan má v ponuke viac ako 40 000 produktov od 250 dodávateľov vrátane vlastnej privátnej značky Manutan. Široký sortiment produktov a riešení je určený pre upratovanie, hygienu, sklad, dielňu alebo kancelárie.

„Na predvianočné obdobie sme pre našich zákazníkov pripravili akciu „Rozdávame darčeky“, v ktorej môžu za nákupy získať all-in-one počítače, smart televízie a hodinky, robotické vysávače alebo aku vŕtačky. Akcia beží až do 11. januára 2020,“ hovorí Josef Mik, marketingový riaditeľ spoločnosti Manutan Slovakia.

V internetovom obchode alebo katalógu nájdu zákazníci napríklad vnútorné i vonkajšie koše, popolnice a kontajnery na odpad, triedený odpad, držiaky na vrecia alebo vrecia na odpadky. Súčasťou ponuky sú tiež prostriedky a príslušenstvo, ktoré slúži na ich údržbu.

Vybavenie v modernom dizajne, vo vysokej kvalite a za konkurencieschopné ceny je k dispozícii tiež pod privátnou značkou Manutan, ktorá zahŕňa viac ako 2 000 produktov s výhodnejšou cenou a zárukou 10 rokov. Všetky výrobky pod značkou Manutan sú testované oddelením kvality.

Spoločnosť Manutan Slovakia, ktorá v budúcom roku oslávi 15 rokov pôsobenia na slovenskom trhu, každý rok obslúži tisíce firemných zvákazníkov v odpadovom a energetickom, automobilovom, strojárskom, hutnom, zdravotníckom alebo chemickom priemysle.

Slovenská spoločnosť patrí do francúzskeho holdingu Manutan International, ktorý v Európe využíva asi 190 000 m2 skladovacích plôch, celkovo zamestnáva 2 200 ľudí a v ponuke má 400 000 položiek.

Skupina Manutan dodáva produkty a služby pre firmy podnikajúce v priemyselnom sektore už viac ako 50 rokov. V súčasnej dobe pôsobí v 17 krajinách vrátane Slovenska. V minulom roku dosiahla celá skupina obrat 740 mil. eur.Mohlo by vás zaujímať

Košice majú nové zariadenia na zber odpadov. Niektoré odpady prijímajú bezplatne

Košice majú nové zariadenia na zber odpadov. Niektoré odpady prijímajú bezplatne

Prevádzka má slúžiť najmä podnikateľom z Košíc a okolia.

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti v októbri 2022

Evidenčné a ohlasovacie povinnosti v októbri 2022

Aké evidenčné a ohlasovacie povinnosti v odpadovom hospodárstve musí dodržiavať držiteľ odpadu, sprostredkovateľ alebo obchodník v októbri 2022? Prinášame vám ich prehľad.

Za predané výrobky sadia stromčeky. Známy výrobca kontajnerov podporuje lesy

Za predané výrobky sadia stromčeky. Známy výrobca kontajnerov podporuje lesy

V tomto roku si predsavzali vysadiť 9 000 sadeníc.