NATUR-PACK
REDOX
MARIUS PEDERSEN

Aj firmy podnikajúce v odpadovom hospodárstve potrebujú vyriešiť upratovanie na jednom mieste

Slovenská spoločnosť Manutan je popredným dodávateľom výrobkov a riešení pre odpadové hospodárstvo priemyselných firiem alebo inštitúcií verejnej správy a samosprávy.

Všetko pre upratovanie na jednom mieste

Foto: Manutan

Manutan má v ponuke viac ako 40 000 produktov od 250 dodávateľov vrátane vlastnej privátnej značky Manutan. Široký sortiment produktov a riešení je určený pre upratovanie, hygienu, sklad, dielňu alebo kancelárie.

„Na predvianočné obdobie sme pre našich zákazníkov pripravili akciu „Rozdávame darčeky“, v ktorej môžu za nákupy získať all-in-one počítače, smart televízie a hodinky, robotické vysávače alebo aku vŕtačky. Akcia beží až do 11. januára 2020,“ hovorí Josef Mik, marketingový riaditeľ spoločnosti Manutan Slovakia.

V internetovom obchode alebo katalógu nájdu zákazníci napríklad vnútorné i vonkajšie koše, popolnice a kontajnery na odpad, triedený odpad, držiaky na vrecia alebo vrecia na odpadky. Súčasťou ponuky sú tiež prostriedky a príslušenstvo, ktoré slúži na ich údržbu.

Vybavenie v modernom dizajne, vo vysokej kvalite a za konkurencieschopné ceny je k dispozícii tiež pod privátnou značkou Manutan, ktorá zahŕňa viac ako 2 000 produktov s výhodnejšou cenou a zárukou 10 rokov. Všetky výrobky pod značkou Manutan sú testované oddelením kvality.

Spoločnosť Manutan Slovakia, ktorá v budúcom roku oslávi 15 rokov pôsobenia na slovenskom trhu, každý rok obslúži tisíce firemných zvákazníkov v odpadovom a energetickom, automobilovom, strojárskom, hutnom, zdravotníckom alebo chemickom priemysle.

Slovenská spoločnosť patrí do francúzskeho holdingu Manutan International, ktorý v Európe využíva asi 190 000 m2 skladovacích plôch, celkovo zamestnáva 2 200 ľudí a v ponuke má 400 000 položiek.

Skupina Manutan dodáva produkty a služby pre firmy podnikajúce v priemyselnom sektore už viac ako 50 rokov. V súčasnej dobe pôsobí v 17 krajinách vrátane Slovenska. V minulom roku dosiahla celá skupina obrat 740 mil. eur.Mohlo by vás zaujímať

Pozvánka na konferenciu: Slovakia Going Zero Waste 2020

Pozvánka na konferenciu: Slovakia Going Zero Waste 2020

Tretí ročník konferencie o živote bez odpadu, o udržateľnosti a ďalších súvislostiach, ktorým čelí naša spoločnosť v téme životného prostredia sa uskutoční 27. septembra 2020.

Pozvánka na seminár: Environmentalista komplexne – ako sa orientovať vo firme

Pozvánka na seminár: Environmentalista komplexne – ako sa orientovať vo firme

Seminár z cyklu otázky a odpovede s tematikou životného prostredia je „malou školou“ pre environmentalistu a zároveň návodom na to, ako sa orientovať vo firme.

OZV RECobal bola úspešná aj v roku 2019

OZV RECobal bola úspešná aj v roku 2019

Organizácia zodpovednosti výrobcov RECobal pôsobí na slovenskom trhu s odpadmi od roku 2016. Svoju činnosť zameriava na oblasť obalov a neobalových výrobkov.