NATUR-PACK

Marius Pedersen postupne otvára vybrané zberné dvory

Skládky odpadov spoločnosť sprístupní aj nezazmluvneným zákazníkom.

Marius Pedersen postupne otvára vybrané zberné dvory
Foto: Marius Pedersen Facebook

Po zavedení prísnych opatrení proti šíreniu COVID-19 spoločnosť Marius Pedersen od stredy 1. apríla postupne otvorené vybrané zberné dvory. Skládky odpadov budú sprístupnené i nezazmluvneným zákazníkom.
 
Spoločnosť vyzýva klientov, aby sa o o konkrétnych termínoch a časoch informovali vždy vopred na telefónnych číslach príslušnej prevádzky. Zverejnené sú na webe Marius Pedersen.


 
"Pri vstupe na skládku i zberný dvor žiadame o dôsledné dodržiavanie hygienických nariadení a bezpečnostných pokynov," apeluje spoločnosť. Naďalej platí aj povinnosť priniesť vyplnené a podpísané potvrdenie/čestné vyhlásenie.

Spoločnosť Marius Pedersen dočasne uzatvorila svoje zberné dvory 14. marca pre mimoriadnu situáciu súvisiacu so šírením koronavírusu. O 11 dní neskôr Ministerstvo životného prostredia SR vydalo aktualizované usmernenie, podľa ktorého sa museli zatvoriť všetky zberné dvory a výkupne odpadov na Slovensku.

Obmedzenie prestalo platiť od pondelka 30. marca, v platnosti však zostalo viacero povinností prevádzkovateľov zberných dvorov, výkupní či zberní odpadov a ďalších prevádzok.


Diskusia(0)